Někdo v Anglii?

Vše ostatní, co se nehodí do zadaných témat.
Odpovědět
Rudolf
Příspěvky: 117
Registrován: 30 pro 2013, 15:33

Někdo v Anglii?

Příspěvek od Rudolf »

Čau dámy, pánové a páni (SK :)
nemáte nějakého agenta v Anglii? Nechce se mi dávat 15 poundů za šiping :D
Tedy kdybych náhodou vyhrál hoblík Record v origo krabici, jako novej.
Díky za každý tip a mějte se pěkně.
Rudolf
RxD
Příspěvky: 31
Registrován: 01 dub 2016, 09:26

Re: Někdo v Anglii?

Příspěvek od RxD »

Cau, obcas neco z anglie privezu. Kdyz prodavajici nevi tak mu rekni https://www.parcel2go.com/. Da se to za 11 liber. Naposled kdyz jsem tam byl na sluzebce jsem zrovna uvazoval ze neco takhle privezu, ale pak jsem si rek ze je s tim takovyho vopruzu ze tech 10-15 dam a mam klid. Zatim jsem nemel problem ani kdyz prodavajici neinzeroval poslani do zahranici.
Rudolf
Příspěvky: 117
Registrován: 30 pro 2013, 15:33

Re: Někdo v Anglii?

Příspěvek od Rudolf »

Ahoj, dík za odpověď a za tip. Je fakt, že rozdíl 4 GPB už není závratný. Ale určitě si to schovám a vyzkouším.
Když už jsme u toho, tak z GB to jde, ale americký ceny za dopravu, to už by fakt chtělo nějakou sdruženou dopravu. Zato s Číňanama podle zkušeností co jsem slyšel, třeba přes Aliexpres žádný problém není a frý šiping prý funguje.
RxD
Příspěvky: 31
Registrován: 01 dub 2016, 09:26

Re: Někdo v Anglii?

Příspěvek od RxD »

Souhlas, ze z ameriky je to uz fakt ranec. Taky vetsinou kdyz neco kupuju na ebay tak se snazim odfiltrovat vsechno z USA. Cinani maj vladou dotovany posilani na zvyseni konkurencni vyhody, takze se neni cemu divit.

Skoda ze EU je v tomhle dost narodnostne roztristena a obecne vubec nevim jak shanet veci z druhe ruky treba z nemecka, francie, italie nebo svedska. Na ebay je toho minimum. V podstate jakoby byly neviditelny hranice v ramci EU.
Rudolf
Příspěvky: 117
Registrován: 30 pro 2013, 15:33

Re: Někdo v Anglii?

Příspěvek od Rudolf »

Všimnul jsem si, že na Německo si musíš dát ebay.de. Ale protože nešprechtím, tak tam nechodím.
Rudolf
Příspěvky: 117
Registrován: 30 pro 2013, 15:33

Re: Někdo v Anglii?

Příspěvek od Rudolf »

Tak jsem se ze srandy kouknul na ebay.de na hoblíky. Nesmíte si dávat handhobel, protože jsem viděl dost ručních hoblíků jako hobelmaschine :)
Zkrátím to: co se hoblíků týče, je tam prd. Nějaký dřevěný hoblíky álá Pinie, pár Silverline. Stanley jsem neviděl žádnej.
Tolik zprávy z ebay.de :)
Rudolf
Příspěvky: 117
Registrován: 30 pro 2013, 15:33

Re: Někdo v Anglii?

Příspěvek od Rudolf »

Né, kecám. Oni to zřejmě mají rozdělené na "amatérské" a "profi". To je ta moje němčina. Chce se v tom pohrabat...
RxD
Příspěvky: 31
Registrován: 01 dub 2016, 09:26

Re: Někdo v Anglii?

Příspěvek od RxD »

Trochu nemecky umim, takze obcas na ebay.de koukam. Ale neprijde mi ze bych tam toho moc nasel. Proti UK je to slabota, a to si nemyslim ze by se v nemecku nebo rakousku se drevem nepracovalo a ze by tam nebylo spousty starych drevenych hobliku a jineho naradi.

Mam sice litinove naradi rad, ale precejen drevene jde mnohem lepe zrepasovat do opravdu vynikajiciho stavu.

Nove naradi je sice krasne a mnohdy nekolikanasobne presnejsi a funkcnejsi, ale jaksi nema v sobe trochu historie a patiny.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti