Nátěr podlahy zahradního domku

Vše co se týká tesařského řemesla.
Odpovědět
La.DiS
Příspěvky: 37
Registrován: 19 úno 2015, 07:47

Nátěr podlahy zahradního domku

Příspěvek od La.DiS »

Zdravím, co byste doporučili na nátěr podlahy zahradního domku ze smrku (podlahovky 28 mm), pokud to nemá být lazura ani lak? Nějký tip na osvědčený levnější olej? Jinak se tam asi bude chodit v botách, takže je počítáno s tím, že se podlaha poškodí a poškrábe. Díky za vaše případné zkušenosti ;)
Tim
Příspěvky: 703
Registrován: 10 led 2012, 23:42
Bydliště: Kunžak

Re: Nátěr podlahy zahradního domku

Příspěvek od Tim »

Ahoj,

myslím ,že už jsem to tady někde psal ,mám vyzkoušený hydrovosk nevím sice jestli se to ještě vyrábí ,dělal se v různých odstínech a kdo byl za komančů na vojně tak to určitě zná.
Měl jsem tím natřenou fošnovou podlahu v první dílně a za pět let jsem na ni nesáhnul a chodilo se tam samozřejmě v botách a v zimě se nanosil i snih a ten když se rozpustil nadělal kuličky a nikdy se to nevsáklo.

tim
La.DiS
Příspěvky: 37
Registrován: 19 úno 2015, 07:47

Re: Nátěr podlahy zahradního domku

Příspěvek od La.DiS »

OK, díky za tip :) Zní to pekelně....hydrovosk :-D
Tim
Příspěvky: 703
Registrován: 10 led 2012, 23:42
Bydliště: Kunžak

Re: Nátěr podlahy zahradního domku

Příspěvek od Tim »

jo bylo to k mání v každý drogerii ,sáček měl tak deset deka rozpustil jsi to k kýblu teplý vody a nanesl na podlahu nechal uschnout a potom ještě jednou nebo dvakrát a když to bylo suchý vykartáčovalo se to měkkým kartáčem a nechalo se to oživovat voskem na parkety
a hlavně cena byla zajímavá tak do dvaceti korun.


tim
La.DiS
Příspěvky: 37
Registrován: 19 úno 2015, 07:47

Re: Nátěr podlahy zahradního domku

Příspěvek od La.DiS »

no...zní to dobře a věřím že to fungovalo....ale nevím jak se na to bude tvářit zákazník :)
Tim
Příspěvky: 703
Registrován: 10 led 2012, 23:42
Bydliště: Kunžak

Re: Nátěr podlahy zahradního domku

Příspěvek od Tim »

pokud bys to sehnal tak je to super ekologická povrchovka s velmi dobým a vyzkoušeným výsledkem,všechny sály kulturáků kde se tancovalo a byli parkety tak s tím byly ošetřený

tim
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti