HRADNÍ VĚŽ DO DĚTSKÉHO POKOJE

Zde je prostor pro ukázky vašich prací. Prosím fotografie vkládejte max 530 px široké (72dpi).
Odpovědět
Petr
Příspěvky: 601
Registrován: 12 lis 2009, 00:34
Bydliště: Kyjov
Kontaktovat uživatele:

HRADNÍ VĚŽ DO DĚTSKÉHO POKOJE

Příspěvek od Petr »

Už jsem psal, že se v práci rozhodně nenudím, a co by to bylo za princeznu bez pořádného hradu. Takže jestli ji ho ti naši hradní páni nezničí, tak si snad i naše malá časem pohraje a dostane ho věnem. :mrgreen:
Toto je můj dlouhodobý projekt, který jsem vyráběl vždy večer po práci a nemohl se dočkat až uvidím reakci našich chlapečků. Ti jsou samozřejmně nadšení a už od nás pár dětí odcházelo v pláči, že chtějí mít taky doma takový hrad. :D
Hradu jestě chybí lezecké úchyty na kamennou stěnu,po které se bude dát lézt nahoru na ochoz. Ještě je nemam koupené popř. vyrobené. Červená zábrana na boku spodního lůžka je posuvná a dá se zasunout za hradní stěnu aby nepřekážela. Musel jsem ji tam dodělat, protože Maxík spadl na zem hned první noc co tam spal sám. - Hrozně cestuje a 140cm mu bylo málo! :P
Spodní lůžko má rozměr 140x200cm a horní 90x200cm. skluzavka je dlouhá 2,3m a jezdím po ni i já - je to "fičák". Rámy jsou ze zbytků KVH co jsem měl ze stavby domu uložené v garáži a hrad je z 21mm a 18mm březové překližky. Povrchovka je směs olejů- balzám na dřevo. A barva je Denas s atestem na dětský nábytek a hračky - výborně se mi sní pracovalo.
Obrázek
Pokud vás tento projekt zaujal, budu stříhat video z vyroby a taky je tu spoustu fotek ve sdílenem albu:
https://goo.gl/photos/UJV66jvam7KoKtdF9
ピーター 大工
JanB
Příspěvky: 450
Registrován: 05 črc 2012, 19:29
Bydliště: F-M
Kontaktovat uživatele:

Re: HRADNÍ VĚŽ DO DĚTSKÉHO POKOJE

Příspěvek od JanB »

Tak to je bomba :-) Kluci musí být opravdu nadšení.
Když jsem tě ve videu viděl, jak flexou brousíš ty kameny, hned mi bylo jasné, že tě ta myšlenka musela pořádně "chytit a nepustit" :-D Tomu se říká zápal pro věc :-)
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot] a 5 hostů