Stůl U dotaz ????

Vše co se týká truhlářského řemesla.
Odpovědět
Pepan
Příspěvky: 288
Registrován: 13 pro 2015, 18:18
Bydliště: Praha-Západ

Re: Stůl U dotaz ????

Příspěvek od Pepan »

Aha, tak omluva, ty 3mm jsem asi viděl někde jinde. :( Pročítám i zahraniční blogy a občas se mi to plete.

Ponorkou myslíte mafl?

Mafl od Festoolu měl ten "truhlář" co mi odflákl obložení baráku a moc se mi ta věc líbila. S tou lištou to řezalo pěkně přesně, aspoň na první pohled.
werdio
Příspěvky: 915
Registrován: 18 úno 2014, 13:29

Re: Stůl U dotaz ????

Příspěvek od werdio »

v poho, jen sem si rýpnul...jj ponorka je zanořovací mafl
Danny
Příspěvky: 98
Registrován: 23 bře 2015, 15:17

Re: Stůl U dotaz ????

Příspěvek od Danny »

Mne se ta GDL pokosovka docela líbí. Tady jsou slušné detaily v ukázce https://www.youtube.com/watch?v=pXs8pSii8LM . V 7.20 té minutě je hloubkový doraz který má ten 3mm renonc o kterém se točí diskuze. Na videu to vypadá líp a je jasné, že se podle videa nedá řídit. Chtělo by se nato mrknout podrobněji. Možná se Hylopetes ta pokosovka smontovala u BOSCHE zrovna v pátek odpoledne - nebo v pondělí ráno a něco tam chybí. ;) Vůbec v ukázce se ta pila třepe celá taky díky tomu mobilnímu vozíku. Je to macek a ten vozík pro manipulaci ze stavby na stavbu bude zapotřebí. Jinak to vidím pozitivně. Naklápění se seřizuje u každé pokosovky a celkem logicky po časté manipulaci. Trošku mi vadí malá základna pro upnutí materiálu, ale možná je to jen dojem vzhledem k poměru velikosti celé pily. Za mne teda pokud pokud bude hloubkový doraz v pořádku, tak dávám palec na horu :P a čas ukáže, jak to bude s výdrží a poruchovostí.
Danny
truvan
Příspěvky: 834
Registrován: 02 říj 2010, 08:57
Bydliště: Kostlivec nad Mrtvicí(Kostelec nad Orlicí:)

Re: Stůl U dotaz ????

Příspěvek od truvan »

Kua sem z tý pily uplně poprděnej, děsně se mě líbí i přesto že tam je tolik otočných čepů :cry:
co čep to možnost vůle a chyby se tady kurevsky násobí,čumím že do tohoto konstrukčního řešení šly-je to imho velká odvaha :ugeek:
nechcete někdo koupit moje dvě pokosky???jednu mám s horním stolem+pravítko(nekonečný podélný řez) a druhou vytuněnou na 350tku kotouč(nesplněuje žádné bezpečnostní normy_po mém zásahu:)jinak je taky tovární. :idea:
Míru zdar
práci čest
truvan
Příspěvky: 834
Registrován: 02 říj 2010, 08:57
Bydliště: Kostlivec nad Mrtvicí(Kostelec nad Orlicí:)

Re: Stůl U dotaz ????

Příspěvek od truvan »

No po malém vychladnutí,si říkám že spodní tahovka je ve všech směrech,lepší použitelnější,a jednoznačně nejpřesnější.
a ty pokosky klidně pošlu do světa i tak(už pokosku nechci v dílně vidět) :ugeek:
Míru zdar
práci čest
werdio
Příspěvky: 915
Registrován: 18 úno 2014, 13:29

Re: Stůl U dotaz ????

Příspěvek od werdio »

rozumnej přístup :-D ... jako kdybych tisknul love,tak bych si koupil radiálku ale co jsem koukal na slušný tak bratu hodně moc :-D
werdio
Příspěvky: 915
Registrován: 18 úno 2014, 13:29

Re: Stůl U dotaz ????

Příspěvek od werdio »

3mm???? Prosím osvětlit....jak dám doraz, tak se prostě pila níž nedostane
truvan
Příspěvky: 834
Registrován: 02 říj 2010, 08:57
Bydliště: Kostlivec nad Mrtvicí(Kostelec nad Orlicí:)

Re: Stůl U dotaz ????

Příspěvek od truvan »

Werdi a problem s chechtakama?
Tomu nevěřím,v tom bude něco jinýho :ugeek:
Tak ty 3mm mužou bejt nasčítaný vule tý hromady čepů :roll:
Míru zdar
práci čest
werdio
Příspěvky: 915
Registrován: 18 úno 2014, 13:29

Re: Stůl U dotaz ????

Příspěvek od werdio »

chci motorku tak musim utáhnout opasky...

To jsou nějaký pavlačovky, nepustí mašinu co lítá v 3mm , ani Bosch :-D
truvan
Příspěvky: 834
Registrován: 02 říj 2010, 08:57
Bydliště: Kostlivec nad Mrtvicí(Kostelec nad Orlicí:)

Re: Stůl U dotaz ????

Příspěvek od truvan »

svaříš pár jeklů,lípneš pár spárovek trochu to postrašíš , střelíš a máš to na dvorku 8-)
nejsi na dárce orgánů už přes limit???nevím jestli stojej vo starší játra a ledviny.mělo by to imho bejt z mladejch kusů.
Míru zdar
práci čest
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot] a 4 hosti