Výber správneho kotúča na pílu

Vše co se týká truhlářského řemesla.
marek111
Příspěvky: 25
Registrován: 22 kvě 2019, 10:24

Re: Výber správneho kotúča na pílu

Příspěvek od marek111 »

Ja som pred pár dnami kúpil na pokosku tento:
https://www.igm.sk/cmt-xtreme-pilovy-ko ... 30-z80-hm/

chlapi bez bázne a hany, to je iný svet, priečne rezy do smreku,borovice.. paráda, nemusím nič začisťovať, fakt som spokojný, ani som to nečakal :shock: :shock:
Je to síce pálka ale pri skoro 200 rezov denne je to pre mna výhra.
mr.ricardo
Příspěvky: 12
Registrován: 22 úno 2020, 18:58

Re: Výber správneho kotúča na pílu

Příspěvek od mr.ricardo »

Ahoj truhláři :)
nacpu se do tohoto tématu, řeším nízkou životnost ostří při řezání lamina. Používám set koutoučů CMT industrial, pila je formátka WMmaster 315, 3/4 roku stará, seřízená. Prostě živostnost hlavního kotouče je cca jedna menší kuchyně :) tj. 4-5 nařezaných desek. Na novém nebo nabroušeném kotouči je řez perfektní, po cca 3-4 deskách začíná být řez z horní strany lehce oštípaný a za další 1-2 desky je to pro ohranění skoro nepoužitelné. Olepovačku mám malou ruční bez předfrézování, takže čistý řez z pily je pro mě zásadní. Zajímavé je, že předřezový kotouček má životnost podstatně vyšší a spodní hrana je čistá. Desky používám klasika Kronospan nebo Egger.

Dříve jsem to úplně neřešil, byl jsem na dílně s kolegou, který zásadně řezal vše jedním kotoučem, tak jsem životnost přičítal zacházení. Ale teď jsem na dílně sám a kotouč na lamino řeže jen lamino, ale životnost je stejně nic moc.

Jakou zkušenost se životností kotouče máte vy, jak často brousíte?
Mildis
Příspěvky: 7
Registrován: 17 úno 2020, 13:14

Re: Výber správneho kotúča na pílu

Příspěvek od Mildis »

Myslím, ze i když je dnes v laminu zalisovanej kdejakej bordel, tak ta životnost ostří je u tebe dost krátká. Zkus se zaměřit na broušení. Řešil jsem to před časem a po výměně brusiče se vše změnilo k lepšímu.
mr.ricardo
Příspěvky: 12
Registrován: 22 úno 2020, 18:58

Re: Výber správneho kotúča na pílu

Příspěvek od mr.ricardo »

Brousit posílám do IGM, kde kupujeme kotouče. Ale teď jsem nasazoval úplně novou sadu a výdrž byla stejná, nařezal jsem asi 4 bílé desky, tam to není tak vidět, ale pátá byla dekor buk a horní hrana je už oštípaná. Kotouč je čistý, bez napečených zbytků.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů