Festool vysavac s AC nebo bez?

Vše co se týká truhlářského řemesla.
Bazik
Příspěvky: 95
Registrován: 24 bře 2017, 08:18

Re: Festool vysavac s AC nebo bez?

Příspěvek od Bazik »

Díky za odpověď, v poslední době se tu nikdo moc nevyjadřuje :D asi všichni nahání dárky po obchoďáku.
A co vysavač Narex VYS 25-21? Cena s Makitou je obdobná a navíc vyšší výkon.
Tim
Příspěvky: 703
Registrován: 10 led 2012, 23:42
Bydliště: Kunžak

Re: Festool vysavac s AC nebo bez?

Příspěvek od Tim »

S narexem nemám zkušenosti ale makitu používám ke všem možným strojkům/bruska,mafel,frézovací stolek.../ a nikdy jsem neměl problém a truhlařinou jsem se živil ,sem už nějaký čas v důchodu a jak jsem psal koupil jsem si druhou.

tim
yossarian
Příspěvky: 7
Registrován: 02 led 2015, 20:57

Re: Festool vysavac s AC nebo bez?

Příspěvek od yossarian »

Ahoj, já mám Festool CTL 26 bez oklepu. Sáček longlife a vyhovuje. Mám ještě starou vroubkatou hadici, což je opruz se zachytáváním o lištu nebo konec desky při řezání, ale to by teď už mělo byt asi vyřešené novou hadicí bez vroubků s opletem. Ta hadice vypadá super, jen je samostatně festoolově drahá...
vnetolicky@atlas.cz
Příspěvky: 11
Registrován: 06 bře 2018, 12:47

Re: Festool vysavac s AC nebo bez?

Příspěvek od vnetolicky@atlas.cz »

Oba dva výrobci používají v dané cenové relaci stejného dodavatele vysavačů a to dánskou firmu Nilfisk. Když koupíte vysavač od Nilfisk, tak bude o pár stovek levnější a kvalitou to samé.
Bazik
Příspěvky: 95
Registrován: 24 bře 2017, 08:18

Re: Festool vysavac s AC nebo bez?

Příspěvek od Bazik »

Tak jsem nakonec objednal NAREX VYS 33-21 L. Je to opravdu vysavač od Nilfisku(attix 33), ale od Nilfisku je bohužel dražší.
Bazik
Příspěvky: 95
Registrován: 24 bře 2017, 08:18

Re: Festool vysavac s AC nebo bez?

Příspěvek od Bazik »

Jen pro info, pro všechny kteří shání vysavač v L třídě, tak můžu vřele doporučit NAREX VYS 33-21. Za 8100kc cca perfektní. Výkon, zpracování,hadice,kompatibilita,moznost upnutí systaineru i l-boxu. Dobre řešeny přístup k filtru a čištění. Sáčky za dobre penize. Porovnával jsem o vikendu s kamaradovym Festool CLT 36 a oba jsme dospěli k závěru ze poměr cena výkon je tu o dost vyšší. A to jsem taky příznivec a fanda Festoolu.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti