Kotvení zábradlí

Vše co se týká tesařského řemesla.
Petr
Příspěvky: 601
Registrován: 12 lis 2009, 00:34
Bydliště: Kyjov
Kontaktovat uživatele:

Re: Kotvení zábradlí

Příspěvek od Petr »

Ahoj mari,
vypada to moc pekne. Jenom se mi nelibi ten rohovy sloupek - jak je odsazeny od dlazby, ja bych ty vsechny sloupky asi zacepoval do dlazby, nebo bych udelal vyrez ve dlazby v miste sloupku ,aby to nevypadalo tak divne. Ale je to jenom detail a ja jsem detailista tak me ber s rezervou. ;)
ピーター 大工
mari_001
Příspěvky: 639
Registrován: 03 pro 2012, 21:43
Bydliště: Víchová nad Jizerou

Re: Kotvení zábradlí

Příspěvek od mari_001 »

Ahoj,
děkuji za připomínky:), udělal jsem to záměrně aby to bylo od dlažby, jsme v Krkonoších a je tu dost sněhu a když prší s větrem tak se to dostane taky všude, podesta je pod úhlem takže by voda tekla směrem na sloupky a tam by neměla jak odtéct. Pod ostaníma sloupkama jsou dilatační kousky, které jsou nahoře řízlé pod úhlem aby se na nich nedržela voda a zábradlí teda je odsazené centimetr od dlažby . To jak v jsou vidět zavitovky mě také vadí a ještě mám nápad jak to zakrýt tak se uvidí a pak pošlu foto. Jinak do dlažby mi bylo zakázáno jakkoli zasahovat.
Furt to řežu a furt je to krátký, ale jenom z jedné strany :/
Petr
Příspěvky: 601
Registrován: 12 lis 2009, 00:34
Bydliště: Kyjov
Kontaktovat uživatele:

Re: Kotvení zábradlí

Příspěvek od Petr »

Ahoj, uz je mi to jasne. Diky za upresneni. To je presne ten duvod co jsem si myslel, kdyz jsem se potom zamyslel proc jsi to tak udelal, jestli to neni z duvodu izolace od vody a snehu. Tak jsem se trefil. Petr
ピーター 大工
Rostej
Příspěvky: 37
Registrován: 18 říj 2016, 13:31

Re: Kotvení zábradlí

Příspěvek od Rostej »

Ahoj. Proč je prostřední sloupek u schodiště delší než ostatní? Nebo se mi to jen zdá. Jinak moc pěknæ precizní práce. Urči tě to kotvení zboku vypadá lépe než klasika. Super
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů