1uvod 2obchod 3diskuse 4literatura 6odkazy 7kontakty

Kotvení zábradlí

Vše co se týká tesařského řemesla.

Re: Kotvení zábradlí

Příspěvekod Petr » 30 srp 2015, 23:02

Ahoj mari,
vypada to moc pekne. Jenom se mi nelibi ten rohovy sloupek - jak je odsazeny od dlazby, ja bych ty vsechny sloupky asi zacepoval do dlazby, nebo bych udelal vyrez ve dlazby v miste sloupku ,aby to nevypadalo tak divne. Ale je to jenom detail a ja jsem detailista tak me ber s rezervou. ;)
ピーター 大工
Petr

Příspěvekod mari_001 » 31 srp 2015, 08:10

Ahoj,
děkuji za připomínky:), udělal jsem to záměrně aby to bylo od dlažby, jsme v Krkonoších a je tu dost sněhu a když prší s větrem tak se to dostane taky všude, podesta je pod úhlem takže by voda tekla směrem na sloupky a tam by neměla jak odtéct. Pod ostaníma sloupkama jsou dilatační kousky, které jsou nahoře řízlé pod úhlem aby se na nich nedržela voda a zábradlí teda je odsazené centimetr od dlažby . To jak v jsou vidět zavitovky mě také vadí a ještě mám nápad jak to zakrýt tak se uvidí a pak pošlu foto. Jinak do dlažby mi bylo zakázáno jakkoli zasahovat.
Furt to řežu a furt je to krátký, ale jenom z jedné strany :/
mari_001

Příspěvekod Petr » 31 srp 2015, 21:52

Ahoj, uz je mi to jasne. Diky za upresneni. To je presne ten duvod co jsem si myslel, kdyz jsem se potom zamyslel proc jsi to tak udelal, jestli to neni z duvodu izolace od vody a snehu. Tak jsem se trefil. Petr
ピーター 大工
Petr

Příspěvekod Rostej » 11 dub 2017, 11:28

Ahoj. Proč je prostřední sloupek u schodiště delší než ostatní? Nebo se mi to jen zdá. Jinak moc pěknæ precizní práce. Urči tě to kotvení zboku vypadá lépe než klasika. Super
Rostej

Předchozí

Zpět na Tesařina