Mari_001 potrebuje Vasi pomoc

Vše ostatní, co se nehodí do zadaných témat.
hylopetes
Příspěvky: 221
Registrován: 23 čer 2014, 11:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Mari_001 potrebuje Vasi pomoc

Příspěvek od hylopetes »

Ahoj,

jak vsichni asi vite, tak mari_001 ma na Youtube kanal, ktery se pomerne aktivne venuje drevu. Navody, rady, recenze. Neco, co muzeme videt u amiku a neco co u nas vcelku chybi.
Mari resp. Zdenek ma svoji dilnu, velkeho houfka v leasingu a aktualne resi prestavbu dilny na vetsi. Financne je tedy pomerne "vytizeny". Odmeny z reklamy na Youtube jsou tak nizke, ze nepokryvaji ani pocatecni naklady na porizeni puvodni kamery.

Na jeho videiich mi bohuzel chybi kvalitni zvuk. Je hodne zasumeny a hodne zdalky. Zdenek aktualne resi zapujceni lepsiho fotoaparatu, ale potreboval by i lepsi externi mikrofon. Jak vite, zvuk dela u videa hodne a vsichni urcite chceme slyset Zdenka v co nejlepsi kvalite.

V poslednim videu Zdenek zminil, ze mu nekdo poslal na ucet penize jako podporu a jako odmenu. Napadlo mne, ze kdyby aspon kazdy desaty ctenar tohoto fora poslal na jeho ucet 100 Korun, Zdenek by mel na novy mikrofon.

Co rikate? Muzete obetovat stovku (nebo i vic)?
Zdenkuv ucet je 670100-2208458167/6210. Pokud budete mit pochybnosti, urcite Vam zde potvrdi, ze je to jeho ucet a ne neci jiny :)

Odkaz na Zdenkuv Youtube kanal
https://www.youtube.com/channel/UCIZDtU ... ZVDpw/feed

Prijde Vam to jako dobra myslenka? Dejte vedet svym znamym, ze take mohou prispet. Sdilejte prosim odkaz na toto forum.
hylopetes
Příspěvky: 221
Registrován: 23 čer 2014, 11:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Mari_001 potrebuje Vasi pomoc

Příspěvek od hylopetes »

At jdu prikladem :) Poslala jsem 500,-
mari_001
Příspěvky: 639
Registrován: 03 pro 2012, 21:43
Bydliště: Víchová nad Jizerou

Re: Mari_001 potrebuje Vasi pomoc

Příspěvek od mari_001 »

Tak se přiznám že ani jedno oko nezůstalo suché, a to jsem z něj nedoloval třísku :) Jsem fakt dojat a o to více se budu se snažit točit více videa a hlavně se budu snažit s kvalitou projevu a celkové jít vejš ;) fakt děkuji
Furt to řežu a furt je to krátký, ale jenom z jedné strany :/
učeň
Příspěvky: 20
Registrován: 19 úno 2011, 21:32

Re: Mari_001 potrebuje Vasi pomoc

Příspěvek od učeň »

:o :shock: :? Hylopetes-vážím si tě,to co dokážeš je na velmi dobré úrovni.ALE pan Mařas je profik,který nepotřebuje milodary.Jsem přesvědčen,že dar od tebe,odmítne!!!Pan Mařas-Zdenek ví ,že si kousl do velkýho sousta,a musí to sousto dobře požvýkat a pomalu polykat.Aby se nezakuckal,nebo nezadusil.A navíc má sportovního ducha a svou hrdost !To mu nedovolí ,aby tuto tzv.pomoc přijal.
mari_001
Příspěvky: 639
Registrován: 03 pro 2012, 21:43
Bydliště: Víchová nad Jizerou

Re: Mari_001 potrebuje Vasi pomoc

Příspěvek od mari_001 »

Abych se priznal tak hrdy jsem a sportovniho ducha mam. Ale priznam se ze dar prijmu at si o me mysli kdo chce co chce. Travim tim spousty casu, ktery bych mohl venovat vyrobe, ale radsi natocim video ze ktereho mam jen dobry pocit, ze jsem nekomu pomohl. A jsem v pozici ze si nemohu dovolit investovat do vybavy abych zlepsil zvuk, radsi koupim naradi a natocim o nem video a pouziji ho pro urychleni vyroby. Par lidi si stezuje ze blbej zvuk, ale nejsem schopen investovat do takovych to veci. Jestli jsem pochopil tak hylopetes neinvestuje do me vybavy ale do toho aby me lepe slysela. Nekdy jsem znechucen z komentaru o kvalite zvuku. Nedelam ty videa pro sebe ale pro verejnost a rozhodne ne za ucelem zisku. Takze asi tak
Furt to řežu a furt je to krátký, ale jenom z jedné strany :/
truvan
Příspěvky: 834
Registrován: 02 říj 2010, 08:57
Bydliště: Kostlivec nad Mrtvicí(Kostelec nad Orlicí:)

Re: Mari_001 potrebuje Vasi pomoc

Příspěvek od truvan »

:idea:
radši sem tady ty svoje komentáře smazal,abych to tady neodváděl od tématu.
a aby se dílo podařilo.
Naposledy upravil(a) truvan dne 27 bře 2017, 13:19, celkem upraveno 3 x.
Míru zdar
práci čest
mari_001
Příspěvky: 639
Registrován: 03 pro 2012, 21:43
Bydliště: Víchová nad Jizerou

Re: Mari_001 potrebuje Vasi pomoc

Příspěvek od mari_001 »

Ve spojení s předchozím komentářem, který jsi upravil, je toto ironie, nebo to myslíš vážně ? :oops:
Furt to řežu a furt je to krátký, ale jenom z jedné strany :/
hylopetes
Příspěvky: 221
Registrován: 23 čer 2014, 11:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Mari_001 potrebuje Vasi pomoc

Příspěvek od hylopetes »

truvan píše::shock:

100,Kč je málo,bylo by potřebe nejméně 500,- a ne od každého desátého,ale od každého zde registrovaného, :ugeek:
měsíčně !
To zni jako prislib k trvalemu prikazu. Za ironii je prirazka, vime? :)
Pepan
Příspěvky: 288
Registrován: 13 pro 2015, 18:18
Bydliště: Praha-Západ

Re: Mari_001 potrebuje Vasi pomoc

Příspěvek od Pepan »

Já Mariho sleduju pravidelně a zvuk má sice plochej a bez basů, ale mě to nepřijde jako nějaký extra problém. Lidi mají kydy ke všemu a až si koupíš za 2000Kč mikrofon, tak budou kydat, že máš blbý světlo ať si koupíš za dalších 5000Kč halogeny. Už jsem mu i psal, že jeho sledovanost je na naše poměry vysoká a i tak je nereálné, aby si tím něco vydělal. Youtube platí směšné peníze za prokliky v ČR (asi 2Kč za 1000 zhlédnutí). Leda že by jsi ty recenze dělal nahej.... :D

Ale co bych nepodceňoval je budování značky. Když vytrváš, tak si jako známá "celebrita" můžeš účtovat větší peníze. Tak to funguje. Nikoho nezajímá, že truvan možná ( :D ) ovládá lépe truhlařinu, ale lidi mají rádi když řeknou, tenhle stůl mám od toho známýho maníka z YT. :) Určitě si dobře foť svoje výtvory a cpi to všude, kde se dá...Facebook, Instagram, Google. Ono se to nezdá, ale tyhle média jsou mocný reklamní kanál a ve výsledku ti to vydělá víc peněz, než nějaký příjem z reklamy na YT. ;)
mari_001
Příspěvky: 639
Registrován: 03 pro 2012, 21:43
Bydliště: Víchová nad Jizerou

Re: Mari_001 potrebuje Vasi pomoc

Příspěvek od mari_001 »

Vím že už jsi mi psal ;), jde o to že ty videa nedělám kvůli příjmu a tudíž si nemohu dovolit cpát peníze do vybavení, u amíku to je jiné, více lidí větší sledovanost, víc pěněz, takže buď nahej a nebo anglickej překlad. Ta nahota je asi reálnější :D

Je mi to jasný, že se furt nebude někomu něco líbit, už si na to pomalu zvykám, a pracovních halogenů mám dost ;)
Furt to řežu a furt je to krátký, ale jenom z jedné strany :/
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů