Tak radši ne

Vše ostatní, co se nehodí do zadaných témat.
werdio
Příspěvky: 915
Registrován: 18 úno 2014, 13:29

Re: Tak radši ne

Příspěvek od werdio »

ty dveře jsou naprosto katastrofánlí...tohle dát do bytu, tak jdu rovnou oknem po hlavě.
Nepochopim, jak někdo může mít tak zvrácenej styl vkusu...hlavu do výhně, že za stejný prachy
udělám dvoje a k tomu přidám vkus.
PS: ty panty a to kování to dorazilo :|
hylopetes
Příspěvky: 221
Registrován: 23 čer 2014, 11:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak radši ne

Příspěvek od hylopetes »

JanB píše:No, chci si vyrobit podle Mathiase tu horizontální dlabačku. U těch skříněk, co dělám, potřebuju dlaby obvykle mezi 6 až 12 mm široké, v extrému do 16mm. Šla by tam samozřejmě nacpat kdejaká potvora, ale když nebude zavazet základna a rukojeti, bude to určitě lepší.
Mrkni na net na Holzwerken 45 (castecne i 44). Je tam plan na boring machine na linearech.
http://www.holzwerken.net/Lesergalerie/ ... fraestisch
Na netu maji i videa. Oboje PDF mam kdybys chtel.
JanB
Příspěvky: 450
Registrován: 05 črc 2012, 19:29
Bydliště: F-M
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak radši ne

Příspěvek od JanB »

hylopetes: hmm, dobrý, ale překližkový strojek s takovým vedením asi kombinovat nebudu. Podepřené tyče si nechám až budu stavět CNC :-)
hylopetes
Příspěvky: 221
Registrován: 23 čer 2014, 11:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak radši ne

Příspěvek od hylopetes »

JanB píše:hylopetes: hmm, dobrý, ale překližkový strojek s takovým vedením asi kombinovat nebudu. Podepřené tyče si nechám až budu stavět CNC :-)
Njn :) Uz mam nejake podeprene tyce doma, zakladni 12 mm, docela levne. Na CNC bych si je nedala, maji trosku vule.
Jinak ta Kress frezka je na tohle jako delana.
http://www.cncshop.cz/vretena_c
mari_001
Příspěvky: 639
Registrován: 03 pro 2012, 21:43
Bydliště: Víchová nad Jizerou

Re: Tak radši ne

Příspěvek od mari_001 »

Měl jsem možnost se sním potkat osobně, a je to člověk který to má hodně v palici srovnané, ale bude chodit kolem horké kaše a nikdy vám neřekne groo nějakého detailu nebo věci. Jednalo se o dřevostavby (když jsem byl ještě na vejšce) ptali jsme se na různé detaili a řešení a nikdy neodpověděl přímo na to co jsme se ptali aby si náhodou neprozradil know-hou- to více měně dělá na tech videích. Mě nesednul:/
Furt to řežu a furt je to krátký, ale jenom z jedné strany :/
truvan
Příspěvky: 834
Registrován: 02 říj 2010, 08:57
Bydliště: Kostlivec nad Mrtvicí(Kostelec nad Orlicí:)

Re: Tak radši ne

Příspěvek od truvan »

Právě proto že to má v palici srovnané tak nebude svoje know-hou vytrubovat jen tak,
já ho osobně neznám,ale obrázek jsem si o něm udělal,
neřeším jakej je člověk (nechci ho za manželku:) ale jako odborník mi sedí tuplovaně.
a myslím že se na tom yutubu dělí o své zkušenosti více než je v naší kotlině zvykem.(a víc než kdokoliv tady z nás!!a na velice dobré úrovni-tím nemyslím jeho projev,který nemusí každému sedět,ale to neřeším ,pro mě platí vyrobené,ne okecané:)
a považuju jeho práci za vyjímečnou(což z toho jednoho videa co se zde přetřásá nemůže být patrné)
!!!!!!!respect!!!!!!!
Míru zdar
práci čest
Pepan
Příspěvky: 288
Registrován: 13 pro 2015, 18:18
Bydliště: Praha-Západ

Re: Tak radši ne

Příspěvek od Pepan »

Já prošel některá jeho videa už před časem. Jeho způsob přednesu je nesympatický a ty videa, kde řekne něco nového jsem asi minul. Jenom říká stokrát opakované stavební tipy a někde vyloženě žvaní. Třeba jeho představa difuzně otevřené konstrukce bez parozábrany, kde má použitou OSB desku je pecka.
On je obecně milovník OSB.
hylopetes
Příspěvky: 221
Registrován: 23 čer 2014, 11:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak radši ne

Příspěvek od hylopetes »

Hm, kdyz je rec o OSB :) To se vam bude libit moje podlaha v dilne. Moreno lihovym moridlem a nekolik vrstev polyurexem. Po 2 letech je to docela poskrabane a hodne vylamane. Delala jsem to jen tak, abych se to naucila. Uz jsem se poucila a nikdy nedam OSB jako vrchni vrstvu.
Ohledne tech jeho dveri - spravne natrene to muze vypadat i pekne. OSB ma svuj vzhled a nekomu se to muze libit. A tech 5 pantu me teda dostalo :)
Přílohy
IMG_0884sm.jpg
IMG_0884sm.jpg (140.4 KiB) Zobrazeno 16671 x
truvan
Příspěvky: 834
Registrován: 02 říj 2010, 08:57
Bydliště: Kostlivec nad Mrtvicí(Kostelec nad Orlicí:)

Re: Tak radši ne

Příspěvek od truvan »

tos mi kápla do noty,potřebuju taky novou podlahu v dílně,a jednu z variant mám i OSB desky,kolega to má už cca 4 roky a je spokojenej a u něj se mi to líbí(nemá to ale takhle zalitý lakem.zajímala by mne spíš fotka po těch dvou letech používání :)
můžeš??
Míru zdar
práci čest
hylopetes
Příspěvky: 221
Registrován: 23 čer 2014, 11:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak radši ne

Příspěvek od hylopetes »

Mozna kdybych to nezalila vodou reditelnym lakem, tak by OSB tak nebobtnalo a dopadlo by to trosku jinak. Pro poradnou fotku si budu muset uklidit :) Mam tam vecne prach. No, ale stejne se to chystam (uz mesic) udelat.
Par fotek mam u sebe na blogu, bohuzel extra detail na podlahu tam neni.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů