Hledám soustružníka

Zde můžete nabízet či poptávat různé nástroje nebo vybavení do dílen. Lze také nabídnout či poptávat práci, aby se rozvíjelo české řemeslo.
Odpovědět
matej2
Příspěvky: 1
Registrován: 23 srp 2014, 11:33

Hledám soustružníka

Příspěvek od matej2 »

Ahoj, hledám někoho kdo by mi byl schopný vysoustružit dvě součásti průměru do 40mm a délky taky kolem 40mm. Přikládám náhled jedné z nich, dřevo ze kterého bych to chtěl je buď švestka, ořech nebo dodám vlastní, ale tvrdé - cocobolo, skoro dvojnásobná hustota co ořech nebo švestka, což by ale bylo lepší kvůli jeho odolnosti proti vodě, výsledkem by totiž měly být úchyty štětek na holení. Na druhém obrázku je ještě vidět zaloubení, to je jen z jedné strany. Můžu dodat lepší obrázky, výkresy s rozměry,3d model.. Našel by se tu někdo kdo by to dokázal vyrobit? Díky, Matěj
Naposledy upravil(a) matej2 dne 29 srp 2014, 20:35, celkem upraveno 1 x.
krokus
Příspěvky: 184
Registrován: 29 led 2010, 19:55

Re: Hledám soustružníka

Příspěvek od krokus »

Pokud jsem to správně pochopil, má jít o stojánek na štětku, avšak takový, kde bude vlas vzhůru?
Štětka, zvlášť pokud je kvalitní, by měla být ve stojánku vlasem dolů. Používáš břitvu?
Petr
Příspěvky: 601
Registrován: 12 lis 2009, 00:34
Bydliště: Kyjov
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledám soustružníka

Příspěvek od Petr »

Ahoj mateji,
ja predpokladam krokus, ze jsi to pochopil spatne. Podle me se jedna o rukojeti do kterych chce matej pozdeji vlepit ty stetiny. Nebo se pletu? To je pekna pracicka, skoda ze mam ted tolik prace kolem baraku, jinak bych ti to vyrobil, ale fakt jsem zasekany az po usi. Nemas moznost si to vyrobit treba na provizornim soustruhu z vrtacky nebo dlabacky? Takove malinke kousky by nemel byt problem. Odkud jsi prosim te sehnal cocobolo?
ピーター 大工
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti