K: srovnávačka s protahem Rojek

Zde můžete nabízet či poptávat různé nástroje nebo vybavení do dílen. Lze také nabídnout či poptávat práci, aby se rozvíjelo české řemeslo.
Odpovědět
tompa
Příspěvky: 23
Registrován: 17 črc 2013, 14:22
Bydliště: Havířov

K: srovnávačka s protahem Rojek

Příspěvek od tompa »

Koupím srovnávačku se spodním protahem šíře 30 cm. Díky za nabídky. E-mail: pes05@email.cz
lorch
Příspěvky: 54
Registrován: 09 říj 2011, 20:05

Re: K: srovnávačka s protahem Rojek

Příspěvek od lorch »

http://www.truhlarime.cz/ web zaměřený na ukázky truhlářských postupů, výrobků naší dílny, vysvětlení použití různých druhů nářadí, nabídky truhlářských kurzů a mnoho dalšího
tompa
Příspěvky: 23
Registrován: 17 črc 2013, 14:22
Bydliště: Havířov

Re: K: srovnávačka s protahem Rojek

Příspěvek od tompa »

Díky, počítám s cenou do 20 tisíc.
adam.schrofel
Příspěvky: 16
Registrován: 04 čer 2013, 12:48

Re: K: srovnávačka s protahem Rojek

Příspěvek od adam.schrofel »

Ahoj, nevím, jestli už není pozdě, ale ten stroj je úplně k ničemu. Na německém eBay se dají koupit krásné staré stroje v litině, větší šíře, pevnější, přesnější. Za skvělé peníze. Sám jsem ze zoufalství nad místním trhem (bazos.cz apod.) vyrazil za hranice a opravdu jsem nelitoval - mám teď v podstatě kompletní dílnu za necelých 30tis. Pokud kdokoli budete mít zájem o nějaký stroj, můžeme se domluvit a něco dotáhnout společně, kamarád má dodávku i docela fajn vlek.
truvan
Příspěvky: 834
Registrován: 02 říj 2010, 08:57
Bydliště: Kostlivec nad Mrtvicí(Kostelec nad Orlicí:)

Re: K: srovnávačka s protahem Rojek

Příspěvek od truvan »

to asi myslíš 30 tis euro né??? imho v korůnách by to dalo tak na protah,
tak napiš jaké stroje si za to pořídil.rád bych se přidal :shock:
Míru zdar
práci čest
stefanos689
Příspěvky: 123
Registrován: 19 pro 2013, 22:46
Bydliště: Lednice (okr. Breclav)

Re: K: srovnávačka s protahem Rojek

Příspěvek od stefanos689 »

Ja myslim, ze i u nas se daji sehnat pekne stroje, ale chce to trochu vybirat. Ja hledal nekolik mesicu, nakonec jsem koupil tohle:

http://www.sbazar.cz/fatkamilan/detail/ ... lolitinova
adam.schrofel
Příspěvky: 16
Registrován: 04 čer 2013, 12:48

Re: K: srovnávačka s protahem Rojek

Příspěvek od adam.schrofel »

Tak jen příklad - byl jsem pro to v Německu až u švýcarských hranic, ale vyplatilo se. Stála mě před zdražením eura 430 EUR, je to švýcarská kráska o šíři 60 cm se 4 noži (Oertli, jestli vám to něco říká). Pán mi přidal další sadu, ustalovač, komplet plechy na odtah, jen připojit. Ukázal mi vše přímo na místě, dostal jsem kafe, ukázal mi, na čem dělá a jel jsem zpět (normálně pracuju, takže mě to stálo skoro celý den o víkendu).

stefanos689: - stroj vypadá moc pěkně, cena je řekl bych tak o 5-10 tisíc vyšší, než reálná. jediný problém vidím v tom, že ze strany čouhá kus té hřídele (není to z fotek moc vidět). Pokud budeš hoblovat, budeš to muset obcházet, což není ani bezpečné, ani příjemné.
Přílohy
$(KGrHqR,!loFJ)V2l94fBScYDrsvjw~~60_12.JPG
$(KGrHqR,!loFJ)V2l94fBScYDrsvjw~~60_12.JPG (28.04 KiB) Zobrazeno 25658 x
$T2eC16h,!zoFJJfNZ,PtBScYD2Msqw~~60_12.JPG
$T2eC16h,!zoFJJfNZ,PtBScYD2Msqw~~60_12.JPG (30.17 KiB) Zobrazeno 25658 x
$(KGrHqQOKo8FJcDjEZ4TBScYEDMJ!g~~60_12.JPG
$(KGrHqQOKo8FJcDjEZ4TBScYEDMJ!g~~60_12.JPG (30.44 KiB) Zobrazeno 25658 x
stefanos689
Příspěvky: 123
Registrován: 19 pro 2013, 22:46
Bydliště: Lednice (okr. Breclav)

Re: K: srovnávačka s protahem Rojek

Příspěvek od stefanos689 »

Ahoj,

Za 430 EURO vyborny kup. Jen pro zajimavost na kolik te vysla doprava? Vydrazil jsi to nekde na aukci? (ebay)?
adam.schrofel
Příspěvky: 16
Registrován: 04 čer 2013, 12:48

Re: K: srovnávačka s protahem Rojek

Příspěvek od adam.schrofel »

Ahoj, mám vlek, který uveze skoro tunu, takže pokud počítám jenom naftu, jsem na nějakých 3,50 Kč/km, ale to je samozřejmě bez amortizace. Takže jsem se vešel do nějakých 5ti tisíc, aspoň do té doby, než mi to moje autíčko spočítá... Některé stroje jsou i blíž, ale mám zkušenost, že v nejodlehlejších částech panuje nejmenší zájem. Hledal jsem na bazarových serverech, eBay a chvíli jsem v Německu i pracoval. Je to samozřejmě o štěstí.
stefanos689
Příspěvky: 123
Registrován: 19 pro 2013, 22:46
Bydliště: Lednice (okr. Breclav)

Re: K: srovnávačka s protahem Rojek

Příspěvek od stefanos689 »

Ja jsem zatim spokojeny. Hobluje s presnosti na 2 desetiny, ale jeste to budu ladit. Stojis na druhe strane, takze hridel nevadi. Me se na tom hobluje celkem komfortne. Hlavne je to poradna masina, skoro 1.5 tuny. Kdyz si vezmu co bych mel za 25 litru z novych stroju, tak vubec nelituju.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti