Srovnávačka

Zde můžete nabízet či poptávat různé nástroje nebo vybavení do dílen. Lze také nabídnout či poptávat práci, aby se rozvíjelo české řemeslo.
matujej@gmail.com
Příspěvky: 25
Registrován: 15 kvě 2011, 17:23
Bydliště: Telč
Kontaktovat uživatele:

Srovnávačka

Příspěvek od matujej@gmail.com »

PRODÁNO
DSCF3146.JPG
DSCF3146.JPG (73.2 KiB) Zobrazeno 19826 x
DSCF3140.JPG
DSCF3140.JPG (81.14 KiB) Zobrazeno 19826 x
Naposledy upravil(a) matujej@gmail.com dne 08 úno 2016, 23:04, celkem upraveno 2 x.
truvan
Příspěvky: 834
Registrován: 02 říj 2010, 08:57
Bydliště: Kostlivec nad Mrtvicí(Kostelec nad Orlicí:)

Re: Srovnávačka

Příspěvek od truvan »

bylo by dobrý napsat kolik to má nožů ;)
Míru zdar
práci čest
matujej@gmail.com
Příspěvky: 25
Registrován: 15 kvě 2011, 17:23
Bydliště: Telč
Kontaktovat uživatele:

Re: Srovnávačka

Příspěvek od matujej@gmail.com »

Dva. Dík za upozornění!
werdio
Příspěvky: 915
Registrován: 18 úno 2014, 13:29

Re: Srovnávačka

Příspěvek od werdio »

na oko fakt krásná!
truvan
Příspěvky: 834
Registrován: 02 říj 2010, 08:57
Bydliště: Kostlivec nad Mrtvicí(Kostelec nad Orlicí:)

Re: Srovnávačka

Příspěvek od truvan »

dvounožovku si imho dneska nikdo kdo si myslí že tomu rozumí nekupuje,i lidi co maj do kapsy hluboko si radši hned pořídí nějaký moderní hoblovací válec,tohle je tak vhodný do muzea,(já třeba jedno takové muzeum ve své dílně mám),to jen pro mladé začínající truhláře takové varování
aby nenaletěli na přebroušené stoly ty totiž kvalitní hoblovku nedělají ;)
Míru zdar
práci čest
stefanos689
Příspěvky: 123
Registrován: 19 pro 2013, 22:46
Bydliště: Lednice (okr. Breclav)

Re: Srovnávačka

Příspěvek od stefanos689 »

To nutkani sem neco slintnout muselo byt neprekonatelne, abys jako ukazal, ze kdyz muzou komentovat ostatni tvoje inzeraty, tak ty budes tuplem. :D :lol:
truvan
Příspěvky: 834
Registrován: 02 říj 2010, 08:57
Bydliště: Kostlivec nad Mrtvicí(Kostelec nad Orlicí:)

Re: Srovnávačka

Příspěvek od truvan »

neeee to nebylo nutkání do ničeho sem se lámat nemusel,to byla povinnost(moje dat.nar.je 25 března-znamení zvěrokruhu je snad jasné-ne vůl ale beran!!!!!!:D dělám to jen pro dobro mladých začínajících a nezkušených,tak to přece má být to se tady nosí,už se těším na inzeráty od potrefených husiček :D :D :D :D
Naposledy upravil(a) truvan dne 03 úno 2016, 08:10, celkem upraveno 1 x.
Míru zdar
práci čest
truvan
Příspěvky: 834
Registrován: 02 říj 2010, 08:57
Bydliště: Kostlivec nad Mrtvicí(Kostelec nad Orlicí:)

Re: Srovnávačka

Příspěvek od truvan »

Míru zdar
práci čest
matujej@gmail.com
Příspěvky: 25
Registrován: 15 kvě 2011, 17:23
Bydliště: Telč
Kontaktovat uživatele:

Re: Srovnávačka

Příspěvek od matujej@gmail.com »

Koukám že truvan, uražen od Petra, má potřebu z bazaru dělat nástěnku svých mouder. Vůbec jsem to sem dávat nemusel, na bazoši se ten stroj prodá, protože za to, jakej je, je cena dobrá. Jen jsem si naivně myslel, že je to tu funkční.
To, že stoly kvalitní hoblovku nedělají je samozřejmě hloupost – samotný válec nikoho ještě nespasil. Imho lepší souhra stolů a dvounožového válce, než čtyřnožový s prohoblovanýma a neseřízenýma stolama. Normálně na tomhle stroji pořád pracuju, a pracuju – každý den a nedělám hobby.
A ještě by mě zajímalo, co to podle tebe, truvane, znamená moderní hoblovací válec, pokud člověk nekupuje spirálový žiletky ve stroji za 90k. Viděl někdy někdo žiletky ve stroji za 12? Sem s ním, kupuju!

Mám touhu tenhle inzerát okamžitě smazat kvůli hloupým ješitným komenům páně truvana, tady mě to rozhodně nespasí. Nemažu jen kvůli tomu, že se těším, co se zase rozpoutá. Našel jsem v tom jistou zábavu.
A pro všechny - jsem tichý pozorovatel veškeré diskuze tady – já osobně jsem se ještě nezapojil, i když mám co říct, právě proto, že se tu melete jak malí kluci. Viz třeba právě neschopnost prostě blbě nekomentovat inzerci ostatním. Kvůli tématu hoblovka od truvana jste založili další diskuzi o čtyřech stranách, kde se nevyřešilo nic.

Kupujete? Ne? Tak co je vám do toho? Kupujete? Ano? Tak pokládejte dotazy! Rád zodpovím, dobře nafotím, nikoho se ojebat nesnažím!
truvan
Příspěvky: 834
Registrován: 02 říj 2010, 08:57
Bydliště: Kostlivec nad Mrtvicí(Kostelec nad Orlicí:)

Re: Srovnávačka

Příspěvek od truvan »

Je to přesně jak píšeš,lidi potichoučku sledujou ale sou připosraný napsat svuj názor,přitom to je tak jednoduchý všechno má svoje pravidla bud psaný nebo nepsaný všechno ostatní je anarchie.
proti starým strojům ani dvounožovým nic nemám,
když se kácí les lítaj třísky,jde jen a primárně o to co si napsal v poslední větě
Kupujete? Ne? Tak co je vám do toho? chcete si pokecat o stroji??klidně no problem,ale v jiném vlákně nebo sZ
Na anketě je momentálně 190 shlédnutí,tipuju minimálně 100lidí co to četli
napsali 3-4?? co ostatní,????kážete o morálce a vrháte se na mne jako supi,a přitom většina čeká za bukem jak to dopadne.
nepřekvapuje mě to,říkám tomu český sráči.
baví mě to tady je to supr studie stádového efektu.
Míru zdar
práci čest
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů