Stavba srubu svépomocí

Vše co se týká tesařského řemesla.
Odpovědět
Milik607
Příspěvky: 1
Registrován: 01 kvě 2017, 06:17

Stavba srubu svépomocí

Příspěvek od Milik607 »

Dobrý den. Přicházím na toto forum ohledně otázky, co se týče stavby srubu svépomocí. Chtěl bych se zeptat, jestli někdo z vás má zkušenost postavit svépomocí srub, jestli je to vůbec reálné atd. Srub je náš sen, ale realizace srubu od firmy je bohužel mimo naše možnosti. Srub nechceme nijak složitý.....pustil se někdo z vás do stavby a jak to dopadlo? Bylo to těžké? Chce to nějaké speciální vědomosti a zkušenosti?
neon
Příspěvky: 3
Registrován: 21 kvě 2017, 20:35

Re: Stavba srubu svépomocí

Příspěvek od neon »

Na co jste prosím od napsání dotazu zde narazil? Řeším podobný problém. Peněz málo, ale nadšení spousta.
Odkud popřípadě jste? Třeba jsme z podobné lokality a mohli bysme si vypomoct. Já jsem ze Zlínska.

Popřípadě, není zde někdo na Moravě, u koho by bylo možné se stavit, pomoct a přiučit se?
Brčo
Příspěvky: 13
Registrován: 30 lis 2016, 17:35
Bydliště: Plavecky Peter

Re: Stavba srubu svépomocí

Příspěvek od Brčo »

Konkretne zrub nie,ale slamenný dom svojpomocne,takmer všetko v jednom človeku a za par penez sa da ;)
ja už staviam druhý http://slamenak.blogspot.sk/

Na zrub bude treba hooodne dreva-idealne svoj les-a samozrejme tažku techniku na manipulaciu,čoje dosť velka nevýhoda
robert.maly
Příspěvky: 22
Registrován: 06 říj 2012, 22:30

Re: Stavba srubu svépomocí

Příspěvek od robert.maly »

Dobrý den,
náhodou jsem zavítal na web Cesty dřeva a Váš dotaz. Možná by Vás zajímaly mé tesařské kurzy. Na měsíčním Roubenkářském se lidé učí stavět roubenku/srub. Stavbu si zájemce může buď rovnou odvézt, či si poté sám něco podobného postavit. Za měsíc se dá naučit a osahat mnoho. Kdyby Vás to zajímalo, koukněte na můj web www.roubenkyAsruby.cz. V záložce Kurzy najdete i Roubenkářský kurz.
Hezký den přeju
Robert Malý
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti