Kuchyňské židle

Zde je prostor pro ukázky vašich prací. Prosím fotografie vkládejte max 530 px široké (72dpi).
radomil
Příspěvky: 109
Registrován: 03 lis 2015, 17:47

Re: Kuchyňské židle

Příspěvek od radomil »

Time, přesně tak mi to připadalo, že až ukážu, že jsem si už něco koupil, tak se přetrhnou ... jenže dosud jsme brali na kolegu, co jsem stavěli spolu a velké objednávky, tak se přetrhávali, pak jim zavolá jiný a zvadnou. Na stránkách jsem si to jako objednal, pak došlo k placení, registraci, třícenní lhůta na prověření registrace, telefonáty a pocit, jako když přijde pani do krámu s hadrama a řeknou jí: nic tak levnýho, abyste si to mohla dovolit tu nemáme ...
jinak nám tehdy ty svěrky měli přihodit k objednané „paletě“ hřebíků a přivezli jen svěrky :lol: chyba v matrixu ... jo, a baterku-svítilnu maj skvělou, ta byla jako dárek k tý paletě ... jenže mi ji doma zabavila moja :cry: že se potmě do sklepa bojí víc než já ... díky, zkusím ten nový e-shop

zkusil jsem, stejné jako předtím, prostě nevidím ceny ani když přistoupím k pokladně ... trochu zajda v pytliku ...
Naposledy upravil(a) radomil dne 10 bře 2016, 12:36, celkem upraveno 1 x.
... kdybych jááá byl truhlááářem a měl jeho pííílu ...
Brehowicz
Příspěvky: 22
Registrován: 30 zář 2015, 21:45

Re: Kuchyňské židle

Příspěvek od Brehowicz »

K Berneru mám přístup přes kamarada co má provozovnu.
Jejich nízkoexpanzni montážni pěna je u mně bezkonkurenčni.Krásna stejnoměrná šlehačka ve spreji.
Petr
Příspěvky: 601
Registrován: 12 lis 2009, 00:34
Bydliště: Kyjov
Kontaktovat uživatele:

Re: Kuchyňské židle

Příspěvek od Petr »

Ahoj,
v tomto týdnu jsem v práci dokončil výrobu sady 10ks židlí do malé kavárničky. Materiál je dubová spárovka, spojováno na domino, povrchová úprava PUR lakem stříkáním, sedák je 12mm březová překližka čalouněná koženkou.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
ピーター 大工
werdio
Příspěvky: 915
Registrován: 18 úno 2014, 13:29

Re: Kuchyňské židle

Příspěvek od werdio »

jednoduchá severská linie, moc povedený! Taky jednou zkusim spíchnout židli :-)
Hans
Příspěvky: 961
Registrován: 30 dub 2013, 16:12

Re: Kuchyňské židle

Příspěvek od Hans »

Ahoj,

design pěknej, dost se mi líbí i detail čalounění, takový nenafouklý, minimální, nepřetéká přes luby... Ale je to plochý opěradlo dostatečně pohodlný? Dělává se prohnutý... Židli jsem ještě nedělal, ale jako laikovi mi přijde, že by mě to asi trochu tlačilo.

Jo a můžu se zeptat jak je to opěradlo napojený? Je to relativně širokej kus dřeva - je to lepený jen nahoře a jinak plovoucí?

Díky

Honza
Petr
Příspěvky: 601
Registrován: 12 lis 2009, 00:34
Bydliště: Kyjov
Kontaktovat uživatele:

Re: Kuchyňské židle

Příspěvek od Petr »

Ahoj Honzo,
bohužel pokud jde o design, tak jak už jsem několikrát psal tak já si moc vybírat v práci nemůžu. Prostě dostanu obrázek jak to má vypadat a jdu na to. Někdy si šéf a zákazník nechá poradit a někdy "většinou" je to tak že, "udělej to co nejrychleji hlavně ať to není složité a zdlouhavé".
Ono tím že je to do kavárny, tak je pohodlnost asi na druhém místě, já když jsem se posadil tak pocitově je opěradlo příliš nízké a tlačí horní hrana do zad. Ale zase jsou lehké a dobře mobilní.
Opěradlo je spojeno na každé straně na 3ks 8mm domina. Je pravda že už je to trošku širší,ale nahoře to má jen cca 13mm a je to ze spárovky tak snad to bude v pohodě.
ピーター 大工
Brehowicz
Příspěvky: 22
Registrován: 30 zář 2015, 21:45

Re: Kuchyňské židle

Příspěvek od Brehowicz »

Musím se pochlubit s novým přirustkem v me dílně.
Po předchozi konzultaci s jvalikem který mi defacto tak trochu rozmluvil koupi velke hoblovky od Jaromy sem se nakonec rozhodnul koupit stojek od Jet a když už, tak už a rovnou se žiletkovým válcem.
Fakt se těšim na jaro až to začne vrčet.Akorát musim dorobit nějaky pojezdovy podvozek, kvuli přesouváni.
Prvni poznatek je užasně tichý chod, na tom snad pujde dělat i bez sluchatek, a pak to že hoblovaci válec nědělá vubec žádny pruvan.
Naposledy upravil(a) Brehowicz dne 13 úno 2019, 22:52, celkem upraveno 1 x.
Tim
Příspěvky: 703
Registrován: 10 led 2012, 23:42
Bydliště: Kunžak

Re: Kuchyňské židle

Příspěvek od Tim »

Ahoj,bylo by dobrý kdyby jsi dal formát fotek ve velikosti jak se má dávat,celý jsi to tady rozjebal,že se to nedá číst,
doporučuju foto smazat a nahrát správně

Tm
Tim
Příspěvky: 703
Registrován: 10 led 2012, 23:42
Bydliště: Kunžak

Re: Kuchyňské židle

Příspěvek od Tim »

Stále platí obrázky vkládat v 72 dpi a max. 540 px šířky.
tim
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti