krásné řezivo

Vše ostatní, co se nehodí do zadaných témat.
Petr
Příspěvky: 601
Registrován: 12 lis 2009, 00:34
Bydliště: Kyjov
Kontaktovat uživatele:

Re: krásné řezivo

Příspěvek od Petr »

Ahoj,
Pepane, díval jsem se a asi žádné webovky nemá, protože majitel je starší pán, který asi nemá zapotřebí se trápit ještě s nějakým webem a asi to ani nepotřebuje, protože jeho zboží se prodává samo. Říkal mi, že dostal nabídku na odkup celého sadu dlouhých třešnových kmenů, ale musel to odříct, protože by mu to tam leželo hooodne dlouho. Hold dneska není zájem o krásné dřevo a lidi jako mi si koupí max pár fošen. Jo a ta cena byla samozřejmně za vysušené. Ale na netu ho samozřejmně najít jde:
http://www.veselske-sluzby.cz/veselske- ... studnicka/
Je tam už 14 let a já blbec jsem u něj byl tento týden poprvé.
ピーター 大工
Pepan
Příspěvky: 288
Registrován: 13 pro 2015, 18:18
Bydliště: Praha-Západ

Re: krásné řezivo

Příspěvek od Pepan »

Tak to k němu mám 300km. To se vyplatí. :D
Každopádně ta cena ukazuje, že si tady u Prahy pěkně mastí kapsy. Jestli mají podobnou "Pražskou" přirážku i na Dubu atp., tak to jsou nemalé náklady ročně navíc.
werdio
Příspěvky: 915
Registrován: 18 úno 2014, 13:29

Re: krásné řezivo

Příspěvek od werdio »

Pepane, ono platit sklady v Praze a nebo v horní dolní je trochu rozdíl, tak se to musí projevit i v cenách.
Jinak Woddstore (Praha) má am.ořech 35-50k (omítnutej), tak když je potřeba na stůl cca 0,15kubik, tak rozdíl cca 1.000,- v tomhle množství neni zas tak hroznej, nehledě na to, že v Praze ten stůl prodáš za víc jak v horní dolní..
A dub v Praze koupim levněji jak u nás v horní dolní...v x variantách
Pepan
Příspěvky: 288
Registrován: 13 pro 2015, 18:18
Bydliště: Praha-Západ

Re: krásné řezivo

Příspěvek od Pepan »

Ono když chceš luxusní sklad, tak ho zaplatit musíš. Jinak ty ceny o tolik vyšší nejsou. Ale pokud Petr kupuje Am Oř. Ačko za 35tis. a my ho máme za 50tis. tak už to znát je. Ale je také otázka, jak kdo rozděluje dřevo.
werdio
Příspěvky: 915
Registrován: 18 úno 2014, 13:29

Re: krásné řezivo

Příspěvek od werdio »

nekoukej na Říhu...já koukal na 40 omítnutý B za 35 a super,teda je pravda, že mě na občasnym součku nesejde...
Ted shánim pronájem dílny v Praze a za stejnou cenu pronájmu mám mimo Prahu dvě a nebo jednu 300m vybavenou a tady tak 100m holotu :-) V Praze je blaze :-D
Rozdíl v cenách pronájmu je a markantní...u nás v zatáčce je mega hala po vojácích za 15k měsíčně, za to v Praze leda tak pronajmeš plac na autobazar
Pepan
Příspěvky: 288
Registrován: 13 pro 2015, 18:18
Bydliště: Praha-Západ

Re: krásné řezivo

Příspěvek od Pepan »

Já dneska udělal větší porovnání....díky Petrově příspěvku a Říha je fakt úplně mimo. Všichni jsou levnější.
werdio
Příspěvky: 915
Registrován: 18 úno 2014, 13:29

Re: krásné řezivo

Příspěvek od werdio »

jj..je drahej, teda neni nejlevnější ale vim prd jak je na tom v měsíčnim nákladu, těžko soudit...já fandim každýmu kdo to umí stejně dobře a levnějc samo za stejných podmínek tzn.v tomto případě v Praze a okolí a zatím nic moc :-) Teda až na jednu vyjímku ..... ale neznám vše :-)
Pepan
Příspěvky: 288
Registrován: 13 pro 2015, 18:18
Bydliště: Praha-Západ

Re: krásné řezivo

Příspěvek od Pepan »

Jakou vyjímku...???? :?:
matujej@gmail.com
Příspěvky: 25
Registrován: 15 kvě 2011, 17:23
Bydliště: Telč
Kontaktovat uživatele:

Re: krásné řezivo

Příspěvek od matujej@gmail.com »

Ač Petr správně podotýká, že jsem ještě na Moravě, do Prahy to mám kousek. Ale nesmutněte, on můj dodavatel toho ořechu nemá kdovíkolik. Jen mi dává vybrat, než to doveze místní firmě, která bere všechno, co sežene. Cena je luxusní, tak jsem rád, protože vím o tý vaší realitě 55k/m3.

Nakonec ale přikládám ještě trochu pokoukání. Můj poslední kup:
DSCF3208.jpg
DSCF3208.jpg (98.96 KiB) Zobrazeno 15388 x
DSCF3209.jpg
DSCF3209.jpg (60.23 KiB) Zobrazeno 15388 x
werdio
Příspěvky: 915
Registrován: 18 úno 2014, 13:29

Re: krásné řezivo

Příspěvek od werdio »

Pepane!!! už jsem to tady psal x krát i tobě do SZ
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti