pro admina

Úprava dřeva pomocí přírodních olejů, balzámů, kdy a proč je použít.
jiri-k
Příspěvky: 22
Registrován: 21 črc 2013, 08:21

Re: pro admina

Příspěvek od jiri-k »

Kolik lidí, tolik chutí. Za sebe jsem rád za každý řádek, co zde kdo napíše. Živím se něčím jiným, od mládí jsem měl raději práci se železem a překulila se padesátka a učím se mít rád dřevo. Kdosi dříve zmínil svarforum. Tam se povídá o všem a v pohodě. Připomenu ale Elektrika.cz. Tam je pár kovaných diskutérů a rozmohla se nectnost, že jak se otáže nějaký amatér s opravdu jednoduchým dotazem, všichni mu odpovědí, že si má pozvat odborníka.. Nechápu, proč někdo píše odpověď, když nechce poradit. Admina tam dělá velice slušný a kultivovaný člověk, ale asi mu to nevadí. Tady je diskuse slušná, na úrovni, nevšiml jsem si, že by někdo výrazně někoho napadal. Prostě se moderujeme sami. Ale i na Břitvě plné diskutérů velice decentních je potřeba letmý dohled. Díky za to. Rozdělit se na profíky a kutily- kde je hranice? Tudy cesta asi nepovede. Znám Dřevokazy, co sice mají napsanou firmu Truhlář, ale dláto viděli jen někde v muzeu. A znám domácí šikuly, co dovedou div že ne malé zázraky z masivu..A dělit profíky podle nářadí? To neee.
Takže stručně: díky za to, co tu je. jirka
JanB
Příspěvky: 450
Registrován: 05 črc 2012, 19:29
Bydliště: F-M
Kontaktovat uživatele:

Re: pro admina

Příspěvek od JanB »

Zuzaně rozhodně patří velký dík za vytvoření a provozování tohoto fóra. A pravdu má taky v tom, že úroveň diskuse už musí tvořit její členové. Zdejší diskuse je opravdu pohodová a klidná, jediné naše stesky směřovaly k tomu, že se tu přispívá poměrně málo. A asi i díky tomu není zatím potřeba moderátorských zásahů (jen sem tam nějaký ten spam, který je třeba smazat apod.)

jiri-k: rozhodně by nebylo dobré oddělovat témata pro hobby a profi, to už jsem psal. Na druhou stranu, když si budu číst odpověď některého diskutujícího a pod jeho nickem si přečtu, že se truhlařinou živí, tak mi třeba některé souvislosti zapadnou do sebe a možná líp pochopím, co chtěl ve svém příspěvku vyjádřit. Víte určitě všichni dobře, jak může být psaný text špatně pochopen, ačkoliv v komunikaci tváří v tvář by se to nestalo. Myslím, že tohle měl truvan na mysli, když navrhoval to rozdělení. Osobně to sice nepovažuju za něco zásadního, ale když to bude, tak za sebe to určitě vyplním.

Takže pišme a sdílejme, ať je co číst a čím se inspirovat :-) Já sice teď zrovna vyrábím naprosto stejný kousek nábytku, jako jsem dělal loni a už jsem ho tu dával (pro moje druhé dítě), ale klidně sem nějakou fotku vylepím. Odpoledne jdu lakovat, tak to snad během pár dnů dokončím.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti