Designova zidle

Zde je prostor pro ukázky vašich prací. Prosím fotografie vkládejte max 530 px široké (72dpi).
Odpovědět
Petr
Příspěvky: 601
Registrován: 12 lis 2009, 00:34
Bydliště: Kyjov
Kontaktovat uživatele:

Designova zidle

Příspěvek od Petr »

Zdravim,
mam tady jednu designovou zidlu, co jsem vyrabel pred tydnem. Sefovi se zalibila na netu a tak chtel vedet jestli ji taky dokazu vyrobit. Material je co dum dal takze odrezky bukove sparovky. Dub by byl mnohem hezci. Vyroba je slozitejsi nez jsem si myslel, protoze tam neni prakticky zadny spoj v pravem uhlu a je nutne vsechno domerovat a rucne dopasovat. Jestli se povedla podle originalu na prvni fotce to posudte sami - me se moc libi. Omlouvam se za nekvalitni fotky - foceno mobilem a ve skutecnosti zidle vypada mnohem lepe - myslim fotogenicteji. ;)
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
ピーター 大工
Hans
Příspěvky: 961
Registrován: 30 dub 2013, 16:12

Re: Designova zidle

Příspěvek od Hans »

Vidim že se spojema kolem opěradla ses opravdu vyhrál, ale stejně - nebojíš se, že se rozvrže? Ty kolíčky máš i zezadu do opěradla?

Honza
werdio
Příspěvky: 915
Registrován: 18 úno 2014, 13:29

Re: Designova zidle

Příspěvek od werdio »

klobouk dolů..krásná práce!
Petr
Příspěvky: 601
Registrován: 12 lis 2009, 00:34
Bydliště: Kyjov
Kontaktovat uživatele:

Re: Designova zidle

Příspěvek od Petr »

Diky,
musim se priznat Honzo, ze i tady se ukazala vsestrannost XL Domina, ktere jsem v tomto pripade pouzil na ty prubezne cepy v rozmeru 14x30mm takze zadne vlastni cepy nohou ani operadla ale "sproste" vlozene cepy. Tim jsem si praci velmi ulehcil bez naruseni konecneho efektu spoje. Zidle drzi prekvapive dobre a je opravdu pohodlna. Delal jsem ji jenom jako pokus a tak bude spis na ukazku nez na sezeni.
Cepove zajisteni opreradla jsem taky delal dominem kde jsem vlepil cepy 12mm na delku 60mm.
Obrázek
ピーター 大工
mari_001
Příspěvky: 639
Registrován: 03 pro 2012, 21:43
Bydliště: Víchová nad Jizerou

Re: Designova zidle

Příspěvek od mari_001 »

Nádherná práce :) nejlepší je dělat podle fotek, můžeš si spoustu věcí domyslet sám :) a nikdo po tobě nechce jak přesně to má být, to se musí hezky pracovat když ti k tomu hraje makitácké radio:)
Furt to řežu a furt je to krátký, ale jenom z jedné strany :/
Petr
Příspěvky: 601
Registrován: 12 lis 2009, 00:34
Bydliště: Kyjov
Kontaktovat uživatele:

Re: Designova zidle

Příspěvek od Petr »

Diky mari za pochvalu.
jo makitacke radio mam moc rad protoze hraje fakt dobre a nahlas. Ted navic jsem si vyklidil a zaridil nove pracoviste v jinem miste haly, kde mam dve velke okna na vychodni strane a vsechno pekne po ruce a hlavne mam pro sebe koutek haly v zadni casti cca 50m2 kde delam jenom ja a pozdeji pribude dalsich 50m2 kde rozmistnim masiny na masiv. Ostatni delaji v montazi a na zbytku haly. Zatim tam mam jenom srovnavacku, pasovku, frezovaci stolek festool, dva pracovni stoly, malou hoblovku s protahem, kapex, dvoupytlove odavani a soustruh ktery musim cely prekopat abych na nem mohl delat. Jeste pribude protah a snad i spodni freza. No nemuzu si stezovat, rad delam sam a jsem rad ze nikoho ve firme masiv nebere. ;)
ピーター 大工
werdio
Příspěvky: 915
Registrován: 18 úno 2014, 13:29

Re: Designova zidle

Příspěvek od werdio »

50m2 dílna + vercajk = ráj na zemi :-D
mari_001
Příspěvky: 639
Registrován: 03 pro 2012, 21:43
Bydliště: Víchová nad Jizerou

Re: Designova zidle

Příspěvek od mari_001 »

Tak tak ráj, a ještě k tomu neděláš na sebe takže o kupu starostí méně, ale také to nemáš lehké s šéfem:) Málo koho masiv bere, musí se u toho přemýšlet a je s tím moc práce :) No já se přiznám, nevydržel jsem to a to rádio jsem si musel koupit. Je to dost peněz ale měli jsme ho když jsem lezl po střechách a i tam dobře hrálo a když je dobrá hudba tak to jde samo od ruky:)
Furt to řežu a furt je to krátký, ale jenom z jedné strany :/
miru01
Příspěvky: 339
Registrován: 31 říj 2013, 12:05
Bydliště: Tábor

Re: Designova zidle

Příspěvek od miru01 »

S tím rádiem to je zajímavé :) , já jako kancelářskej kdy ho mám v podstatě nuceně zapnuté za hlavou 8 hodin denně, se těším na každou chvilku kdekoliv, kdy ho neslyším vůbec, třeba v dílně. Asi ze strachu aby nepřišli o posluchače hrají denně to samé na všech stanicích dokola a pořád to poslouchat to je o psychické zdraví, o reklamách ani nemluvě...
Petr
Příspěvky: 601
Registrován: 12 lis 2009, 00:34
Bydliště: Kyjov
Kontaktovat uživatele:

Re: Designova zidle

Příspěvek od Petr »

miru01, u nas v dilne zase vetsinu dne rve formatka nebo nekdo neco frezuje nebo jede olepovacka, atd.. takze to radio vic neslysime nez slysime. Proto jsem si vzal to montazni od makity k sobe ke stolu abych si mohl poustet co chci. Je pravda, ze co clovek to jiny vkus. Napr. v anglii to bylo s tim radiem extrem. Byly tam mladosi co chteli svoji stanici a my "rozumenejsi" co jsme chteli poslouchat vic nez 5 pisnicek co zrovna frci v anglicke hitparade porad dokola a to opravdu nekecam. Hraly fakt jenom 5 pisnicek porad!!! Bylo to na palicu to poslouchat cely den. Takze se behem dne prelazovalo radio i 10x my na normalni stanici kde hraly vsechno a mladi tech jejich 5 porad dokola. Proto ted taky nesnasim evropu 2 ktera taky hraje porad dokola par pisnicek. Mozna jsem staromodni ale rad si poslechnu treba Impuls kde hraji ceskou klasiku.
ピーター 大工
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů