Zafrézování varné desky do masivu

Vše co se týká truhlářského řemesla.
Hans
Příspěvky: 961
Registrován: 30 dub 2013, 16:12

Re: Zafrézování varné desky do masivu

Příspěvek od Hans »

Super, to je spousta námětů. A su rád, že už ze mě nikdo nedělá blázna :-)

Díky!

Hans
KAREL D

Re: Zafrézování varné desky do masivu

Příspěvek od KAREL D »

Ahoj,
když jsem dělal před lety koupelnu, chtěl jsem použít MS polymer a abych ušetřil, nekoupil jsem přípravek k tomu určený, ale Mamut asi za poloviční cenu. Vymstilo se to tím, že po čase zežloutne a nevypadá úplně dobře.
PU lepidlo na autoskla je nezničitelná a prodává se i v malých baleních, bylo by ale třeba zalepit skutečně jen hranu aby se dala deska ještě nekdy vyndat.
Hans
Příspěvky: 961
Registrován: 30 dub 2013, 16:12

Re: Zafrézování varné desky do masivu

Příspěvek od Hans »

Ahoj,

a je to PU lepidlo na skla pružný? Nemam s tim zkušenost, znám jen stolařský PU lepidlo a to určitě pružný neni.

Jinak jsem včera byl zas koukat na předváděčce kuchyní a měli tam zas jednu zafrézovanou varnou desku, akorát že do laminový desky. Tak jsem se ptal čim tu spáru zatahujou a prý akrylovym silikonem. A že se to holt po letech musí vyškrábnout a zadělat znova. A taky že se to dřevo musí dobře naolejovat, aby do toho u spoje nevnikala voda. Ale já nevím - od toho tmelu si právě slibuju, že mi to hezky zatěsní a přilne k tomu dřevu. U oleje mám obavu, že způsobí spíš nepřilnutí tmelu, byť by se měl v ideálním případě zcela vsáknout.

No, nějak to dopadne. Za pět let dám vědět jestli to ještě drží :-)

Hans
fidas90
Příspěvky: 2
Registrován: 09 bře 2015, 20:25

Re: Zafrézování varné desky do masivu

Příspěvek od fidas90 »

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 5 hostů