Sleva na Festool?

Vše co se týká truhlářského řemesla.
Odpovědět
pepe8086
Příspěvky: 3
Registrován: 27 dub 2018, 23:53

Sleva na Festool?

Příspěvek od pepe8086 »

Rad bych koupil do zacatku pilu ts55 a jeste frezku eq1400 od festool. Avsak ta cena mi neda abych se nezeptal zda je nekdo zde na foru kdo by dokazal zaridit kuprikladu nejakou lepsi cenu napr. miva mnozstevni slevy,ma nejake zajimave zamestnanecke vyhody?
Tim
Příspěvky: 703
Registrován: 10 led 2012, 23:42
Bydliště: Kunžak

Re: Sleva na Festool?

Příspěvek od Tim »

ahoj,

dost zvláštní dotaz ,a už to že jsi začínající a chceš jít do těhle strojů,stejnou službu ti udělá např.ponorka od makity třeba SP6000 s lištou a frézka RP2300 cena za méně než polovinu a určitě nepoznáš rozdíl.
na tomhle foru mi připadá čím dál víc ,že si spousta lidí myslí,že musí mít top vybavení a zvládne vše levou zadní ale opak je pravdou ,jsou potom zklamaní a hledaji mouchy na těchto top strojích.


tim
Hans
Příspěvky: 961
Registrován: 30 dub 2013, 16:12

Re: Sleva na Festool?

Příspěvek od Hans »

Ahoj,

mně zas přijde nepravděpodobný, že si kvůli neznámé osobě na fóru bude někdo pálit prsty a poskytovat svoje zaměstnanecký výhody nebo množstevní slevy - přičemž ani jedno podle mě neexistuje.

Je to jednoduchý - oslov pár dodavatelů, nech si udělat nabídky a smlouvej, kombinuj. Hodně se dá udělat na spotřebáku, nástrojích apod. Standardní cena v eshopu nebo nedejbože kamenné prodejně bývá samozřejmě trochu vyšší a dá se dostat níž. Akorát to vyžaduje určitou aktivitu... dej se do toho a za pár dní máš nakoupíno.

Hans
pepe8086
Příspěvky: 3
Registrován: 27 dub 2018, 23:53

Re: Sleva na Festool?

Příspěvek od pepe8086 »

JJ, borci dik za odpoved. mne by mrzelo se nezeptat tady a zacit rovnou smlouvat. Neprosel jsem zdaleka ani malou cast fora tady, ale nabyl jsem dojmu, ze tady neprispivaji jen hobbici jako ja. Tzn, ze nekdo zde na foru muze mit u dealera za ty roky o dost lepsi cenu. Kazdopadne dobra pripominka @jvalik, ze mne zde na foru neznate. To je tim ze jsem zde zatim vetsinu odpovedi nasel a nebylo za ty roky potreba se vas ptat.

Proc by nekdo mohl nabidnout - ja jsem z moravy a bud to jsem schopen kompenzovat slivovicou a nebo se da dohodnout o cash na ruku (treba cash v 1:2 v rozdilu oproti nejnizsi cene na eshopu). Kdyby byl nekdo ochotny tak prosim PM.

Koukam jeste na rakouske a nemecke eshopy. Ale radeji bych koupil v CR.
Jiří
Příspěvky: 54
Registrován: 11 lis 2016, 11:18
Bydliště: Vraclávek

Re: Sleva na Festool?

Příspěvek od Jiří »

Myslím, že uvedené stroje koupíš rozhodně levněji v Německu.
Já mám ověřené
1) werkzeugstore24.de - jsou levní a rychlí,bohužel neposílají do CZ a komunikují jen německy
2) rubart.de - trochu dražší, ale posílají přímo do CZ a komunikují i anglicky
Oba prodejce mám osobně odzkoušené. Záruční list ti přijde poštou rovnou z Festool.

V CZ je po registraci nejlevnější exkalibr.cz - taky dobrý a spolehlivý prodejce z Třince.
Hans
Příspěvky: 961
Registrován: 30 dub 2013, 16:12

Re: Sleva na Festool?

Příspěvek od Hans »

Exkalibr není špatnej, ale když jsem tuhle kupoval malý Domino a nechtěl platit dvě 5 mm frézy (jedna ve standardu, druhá v kufru s kolíkama), nepodařilo se nám domluvit. V tomto směru jsem udělal dobrou zkušenost s naradionline - místo jedné frézy jsem dostal slevu na bednu 8 mm domin. A pak nějaký další slevy.

Ale za sebe můžu říct, že úspěšnost slevy se tak nějak na trhu přelívá z jedný firmy na druhou. Tak třeba Rotex 150 jsem koupil za dobrou cenu u Nářadí Veselý. Ale ponorku TS75 už jsem kupoval myslim kdesi jinde, protože v Nářadí Veselý je slevy přestaly bavit. A ten malej oklepávací lux, označení teď nevim, jsem zas koupil kdesi jinde. Nedá se říct, že na všechny produkty uspěješ jen v jednom obchodě.

Většinou je ale výhodný kupovat větší sady - třeba samotnej přístroj a k tomu kufr s příslušenstvím - samozřejmě jen pokud ho potřebuješ - protože zvlášť to za tu cenu většinou už nekoupíš.

Hans
mihalo
Příspěvky: 74
Registrován: 30 kvě 2016, 20:10

Re: Sleva na Festool?

Příspěvek od mihalo »

Já to s nákupem od Festoolu řeším tak,že hledám na internetu tu nelevnější nabídku v cz schopech a pak jdu za prodejcem kde běžně nakupuji a vždycky se domluvíme. K minulýmu nákupu jsem ještě dostal termo tašku a k poslednímu tričko festool ,ale to bude taky tím že u onoho prodejce jsem už nechal za pár let tolik peněz že by mohla manželka jezdit v octavce z bazaru. (to jí člověk těžko vysvětlí) :-) :-)
pepe8086
Příspěvky: 3
Registrován: 27 dub 2018, 23:53

Re: Sleva na Festool?

Příspěvek od pepe8086 »

dekuji za ty linky mimo CR, ten muj prispevek se mel jmenovat "jak a kde koupit kvalitni naradi za dobrou cenu"

Navic ted jste mne uplne nalomili co si mam vlastne koupit. tu pilu potrebuji, vrtacku mam, vibracni brusku(makita - nic moc, ale zatim se drzi), kmitaci pilu od narexu (to bylo zklamani), jdu projet jeste jina vlakna.
mpis
Příspěvky: 58
Registrován: 07 úno 2017, 16:51

Re: Sleva na Festool?

Příspěvek od mpis »

Velmi dobré ceny jsou tady.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot], Google [Bot] a 6 hostů