Vybavení pracoviště

Vše co se týká truhlářského řemesla.
Odpovědět
Petr
Příspěvky: 601
Registrován: 12 lis 2009, 00:34
Bydliště: Kyjov
Kontaktovat uživatele:

Vybavení pracoviště

Příspěvek od Petr »

Zdravím,
tak jsem se konečně po téměř dvou letech od stěhování do nové dílny dočkal a mám své stálé pracovní místo podle mojich představ. Spolu s kolegou jsme dali dohromady skříně a výsuvné police na systainery z březové 18mm překližky, postupně budu na zadní desku přidávat ruční nářadí, které denně používám. Ještě budem dělat jeden pracovní stůl a úložný prostor pro formáty spárovek a různé odřezky. Zítra přidám víc osvětlení nad pracoviště, protože to mám dál od okna. Taky jsem vyrobil podstavec pod frézovací stolek festool, aby bylo možné stolek lehce převážet po dílně a hlavně jsme potřebovali úložný prostor pro nástroje a příslušenství.
No a jestli klapne ten Felder, tak bude radost chodit do práce :mrgreen: , protože budeme mít nové mašiny:
spodní frézu s vozíkem a naklápěcí hřídelí, hranovou brusku, dlabačku, kombinaci srovnávačky s protahem a současnou formátku k dispozici na masiv.
Musím říct, že jsem obrovsky nadšený a musel jsem se s váma podělit. :)
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
ピーター 大工
JanB
Příspěvky: 450
Registrován: 05 črc 2012, 19:29
Bydliště: F-M
Kontaktovat uživatele:

Re: Vybavení pracoviště

Příspěvek od JanB »

Pěkný, světlý prostor, taky by se tam líbilo. Hlavně kdybych si ho mohl zařídit podle sebe :-)

Světla si všímám proto, že jsem ve své dílničce konečně vyměnil staletá svítidla za nová a furt jsem ještě překvapený, o kolik je teď líp vidět na práci :D
Petr
Příspěvky: 601
Registrován: 12 lis 2009, 00:34
Bydliště: Kyjov
Kontaktovat uživatele:

Re: Vybavení pracoviště

Příspěvek od Petr »

Jojo, já jsem na světlo taky citlivý, protože rád vidím na detaily a při slabším světle mě bolí oči. Proto jsem dnes na strop přidal další 4ks,120 cm, 36W extra svítivé zářivky, takže jich tam mám 24 ks a už je to paráda.
ピーター 大工
Petr
Příspěvky: 601
Registrován: 12 lis 2009, 00:34
Bydliště: Kyjov
Kontaktovat uživatele:

Re: Vybavení pracoviště

Příspěvek od Petr »

Vánoce jsou tady!!!!
Tak jsme měli mít dneska už volno, ale šéf volal, že dneska přivezou mašiny a tak bylo třeba si trošku pohrát s paleťákem, Takže tomu říkám milionové Vánoce! :mrgreen:
Obrázek

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
ピーター 大工
miru01
Příspěvky: 339
Registrován: 31 říj 2013, 12:05
Bydliště: Tábor

Re: Vybavení pracoviště

Příspěvek od miru01 »

Co to vidím, že by bedna z čínské obalové překližky? :) Ať vám stroje slouží.
Petr
Příspěvky: 601
Registrován: 12 lis 2009, 00:34
Bydliště: Kyjov
Kontaktovat uživatele:

Re: Vybavení pracoviště

Příspěvek od Petr »

Ahoj, vidíš dobře, to je bedna s hranovou bruskou, kterou jsme vzali , aby něco bylo na dílně. Není to žádný zázrak ale snad poslouží. ;)
ピーター 大工
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot] a 73 hostů