Výběr pokosové pily

Vše co se týká truhlářského řemesla.
MAXX
Příspěvky: 9
Registrován: 14 bře 2016, 20:51

Re: Výběr pokosové pily

Příspěvek od MAXX »

Příslušenství pomalu žádné... když teda nepočítám imbusový klíč na povolení kotouče :D
Jinak nic
Jinak jsem stále sní moc spokojený. Nic se nikde neviklá ani nepovoluje zatím... ale pro jistotu, když jsem jí vybalil tak jsem překontroloval všechny šrouby přeci jen je to čína :-)
S kotoučem jsem taky spokojený. Dávají k tomu bych řekl docela dobrý na jemnější řezání. Nebudu tvrdit že to je extra kvalita ale podle mě do začátku plně dostačující. Určitě si chci koupit ještě jeden asi ten samý,co se týče počtu zubů ale od Pilany co prodávají tady u nás v obchodě . Abych měl kotouče na střídačku když dám jeden brousit sice mám ještě nějaké 305 kotouče ale to mám na hrubší řezání a sámování.
Pak dej vědět jak ty si sní spokojený a jaký na tebe udělala první dojem :-)
werdio
Příspěvky: 915
Registrován: 18 úno 2014, 13:29

Re: Výběr pokosové pily

Příspěvek od werdio »

neexistuje kotouč do začátku, buď to řeže jak má a nebo ne...
MAXX
Příspěvky: 9
Registrován: 14 bře 2016, 20:51

Re: Výběr pokosové pily

Příspěvek od MAXX »

Tak v tom případě řeže jak má. Tak kvalita kotouče není jen o řezu ne? Taky třeba jak se rychle tupý... kvalita materiálu. Nevím no můj názor jen.
Ale kotouč dodávaný k pile řeže dobře, dle mého názoru a je dobrý.
werdio
Příspěvky: 915
Registrován: 18 úno 2014, 13:29

Re: Výběr pokosové pily

Příspěvek od werdio »

tak to je pak jiná :-) Kvalita zubu resp.četnost broušení je věc u startovacího kotouče asi podružná, to máš pravdu :-) U Bosche je startovací nic moc, málo zubů (tak na podélný řez) a slabý tělo, při zanořování v pokosu a náklonu se měl tendenci vlnit, šel hned na hřebík do kůlny :-)
MAXX
Příspěvky: 9
Registrován: 14 bře 2016, 20:51

Re: Výběr pokosové pily

Příspěvek od MAXX »

Však on se bude jednou hodit :D
mihalo
Příspěvky: 74
Registrován: 30 kvě 2016, 20:10

Re: Výběr pokosové pily

Příspěvek od mihalo »

Na začátku (myslím druhá strana) píše maxx o nákupu pokosky. Mě to přijde jako levárna od zmíněného prodejce . Já kupoval teď Domino , vybral jsem si ho nejlevněji na netu a zašel k prodejci kde nakupuji často. Reakce byla podobná Já ale trval na svém a večer jsem od něj dostal na mail stejnou nabídku. :-) Ještě mi obchoďák Festoolu slíbil přijet ukázat Kapex co uvažuji koupit. I když bych chtěl radši dewalt dw780.
martin72
Příspěvky: 17
Registrován: 22 pro 2016, 09:24

Re: Výběr pokosové pily

Příspěvek od martin72 »

Neměl jste někdo možnost otestovat novou Makitu LS1019?

Zajímá mě její přesnost na drobné díly.
mpis
Příspěvky: 58
Registrován: 07 úno 2017, 16:51

Re: Výběr pokosové pily

Příspěvek od mpis »

Zdeněk udělal minulý týden na LS1019 recenzi:
https://www.youtube.com/watch?v=8Ju74dhAgsE
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 6 hostů