ANKETA BAZAR

Vše ostatní, co se nehodí do zadaných témat.
truvan
Příspěvky: 834
Registrován: 02 říj 2010, 08:57
Bydliště: Kostlivec nad Mrtvicí(Kostelec nad Orlicí:)

ANKETA BAZAR

Příspěvek od truvan »

Dovolil bych si přítomné poprosit o vyjádření názoru k problematice nějakých pravidel na
místním bazaru

A,je potřeba ukotvit nějaká pravidla
např.V tomto znění???(k posouzení a k diskusi)

Pravidla bazaru
V bazaru uvádějte:
* prodejní cenu (alespoň orientační) !!! licitace (smlouvání) se připouští.
* smysluplný, výstižný a nejlépe stručný popis zboží.
* doporučená je kvalitní fotografie.
Zakazujeme:
* Pomlouvat zboží, zesměšňovat cenu, prodejce, nebo kupujícího.

Nesplnění podmínek vede k okamžitému smazání inzerátu, v krajním případě k BANu.

Inzeráty starší než rok budou smazány. V případě úspěšné koupě / prodeje inzerát smažte a nebo kontaktujte administrátor


B,není pořeba ukotvovat ale dodržovat(dle návrhu A)

C,není to potřeba řešit, každý at si píše co chce (a bude aspon větší sranda)


odpověd stačí A,nebo B nebo C(vždy jen jedno písmeno)

nehledal bych v tom nic víc ;)
Naposledy upravil(a) truvan dne 04 úno 2016, 07:11, celkem upraveno 3 x.
Míru zdar
práci čest
stefanos689
Příspěvky: 123
Registrován: 19 pro 2013, 22:46
Bydliště: Lednice (okr. Breclav)

Re: ANKETA BAZAR

Příspěvek od stefanos689 »

Zbytecne to resite. Staci se nekdy zamyslet nad sebou a mit nejakou sebereflexi. Kdyz se par lidi shodne nad tim, ze se nechovam uplne spravne - tak je mozna na case se zastavit, prekonat vlastni pychu a zkusit to trochu jinak. Muzete mit sebelepsi pravidla, ale bez dobre vule vam budou k nicemu. Kritika je uzasna vec, ale musi byt konstruktivni a zamerena ad rem a ne ad hominem. Take je treba si uvedomit, ze toto forum neni jen pro profiky ale i pro laiky a zajemce o obor. A neplest si uprimnost a neurvalost.
werdio
Příspěvky: 915
Registrován: 18 úno 2014, 13:29

Re: ANKETA BAZAR

Příspěvek od werdio »

souhlasim se stefanem..pravidla stejně musí vynucovat admin a ten to nedělá..ale za mě je trochu podpásovka hanit něco co jsem neviděl..co já vim..nasadim motor, kudly,stůl usadim do roviny a hobluju..no stress a nebo je to na pytel a pak to spucuju..obráceně ne, si myslim...
truvan
Příspěvky: 834
Registrován: 02 říj 2010, 08:57
Bydliště: Kostlivec nad Mrtvicí(Kostelec nad Orlicí:)

Re: ANKETA BAZAR

Příspěvek od truvan »

promin to není k tématu!
zaznělo že by měla být jasná otázka+jasná odpověd .tečka
jinak s tebou rád podiskutuji v inkriminovaném vlákně nebo klidně sZ ale sem to rozhodně nepatří
Tad platí, ano nebo ne bez "canců"(tento výraz jsem se naučil tady-není z mojí hlavy) a jestli to nedokážete tak je něco špatně ;)
Míru zdar
práci čest
werdio
Příspěvky: 915
Registrován: 18 úno 2014, 13:29

Re: ANKETA BAZAR

Příspěvek od werdio »

Truvane neštvi mě :-D mimo jiné si napsal "nemusíte se omezovat na odpověd ano ne ,klidně se mužete rozepsat"..tak jsem to rozepsal...jasně z toho vyplinulo, že je potřeba nebýt jedovatej ale žádný opatření - pravidla tady stejně neprosadíš, bo to tady není pod Adminem
Takže: pravidla ano, ale kdo je bude prosazovat resp. hlídat dodržování
A hlavně,v určitém ohledu má Petr na vlastní názor právo...na Tobě je, jak ho setřeš a mašinu prodáš..jdu makat
truvan
Příspěvky: 834
Registrován: 02 říj 2010, 08:57
Bydliště: Kostlivec nad Mrtvicí(Kostelec nad Orlicí:)

Re: ANKETA BAZAR

Příspěvek od truvan »

NO TO SEM NAPSAL,
ALE KDYŽ SEM VIDĚL V CO SE TO ZVRTÁVÁ TAK SEM TO EDITNUL, ;) NEJDE OTO JESTLI TO NĚKDO BUDE NEBO NEBUDE KONTROLOVAT JDE JEN A POUZE O OTÁZKY V TÉ ANKETĚ,
PETRA DO TOHO NETAHEJ NEMÁM S NÍM ŽÁDNÝ PROBLÉM,NEMÍNÍM PROSAZOVAT ŽÁDNÁ PRAVIDLA NEJSEM ADMIN ANI NECHCI BÝT,ALE ABY NĚCO NĚKDO, KDO MŮŽE, MOHL UDĚLAT POTŘEBUJE K TOMU NĚJAKÝ MANDÁT HLAS LIDU :) /tomu se říká demokracie kdyby to vzešlo od admina byla by to diktatura(a tu já ze srdce nenávidím)/
KDyŽ BUDE JASNÉ PRAVIDLO TAK SI TO OHLÍDÁME SAMI,VŽDyT TO TENKRÁT ADNMIN JASNĚ NAPSAL,ŽE TO JE NA NÁS,NEDĚLAL ByCH Z TOHO ŽÁDNOU VĚDU,NIKDO NENAPÍŠE ANO NE,TAK TEČKA V TOM PŘÍPADĚ TO JE KAŽDÉMU JEDNO viz bod C,tzn.že v případě že se nikdo nezůčastní tak svuj učel to pro mne splnilo ! (závěr pro mne bude že je to každýmu putna, deset dvacet jede se dál :D
cévku mi to nepotrhá,protože mě to baví ;)
Naposledy upravil(a) truvan dne 02 úno 2016, 15:30, celkem upraveno 1 x.
Míru zdar
práci čest
werdio
Příspěvky: 915
Registrován: 18 úno 2014, 13:29

Re: ANKETA BAZAR

Příspěvek od werdio »

tak abych se v tom našel...když dostaneš mandát od 10 členů, uděláš co?
truvan
Příspěvky: 834
Registrován: 02 říj 2010, 08:57
Bydliště: Kostlivec nad Mrtvicí(Kostelec nad Orlicí:)

Re: ANKETA BAZAR

Příspěvek od truvan »

10 lidí je málo to neudělám nic :D
když ale bude lidí víc,a dospěju k závěru že by to pro forum bylo přínosem,tak vznesu požadavek na admina,s tím že o pohlídání bychom se postarali sami.
a už naposledy vysvětlím že tady nejde primárně o mě a o Petra to co z toho vzniklo udělali Ti co to rozdmýchali a ted nedokážou ani napsat ANO NE protože mají v ).(
:D
Míru zdar
práci čest
werdio
Příspěvky: 915
Registrován: 18 úno 2014, 13:29

Re: ANKETA BAZAR

Příspěvek od werdio »

:-D pětikilo na stůl že nedostaneš ani 5! Tak na to kašli, na druhou stranu to tady jede v poklidu, ne..vlastně jednou mě nakrk Tim,když mi necitlivě zhanil můj bastl kolíkovací, na protest jsem ho už nepoužil a koupil si Domino :-D ... to on nemá! :-D
PS: stejně měl pravdu...ale pst
truvan
Příspěvky: 834
Registrován: 02 říj 2010, 08:57
Bydliště: Kostlivec nad Mrtvicí(Kostelec nad Orlicí:)

Re: ANKETA BAZAR

Příspěvek od truvan »

Werdio tad vubec nejde o mě,(já sem spíš romantik a velký snílek a Tebe spíš tipuju na těžkýho materialistu,proto asi i ta sázka :) ) jestli já něco dostanu nebo nedostanu,všechno vzniklo tím že se pár lidí začalo s.át do něčeho co bylo jenom mezi mnou a Petrem,neunesli moje argumenty začali tahat staré špinavé prádlo,a ted sou neviditelný, :D ,
Naposledy upravil(a) truvan dne 02 úno 2016, 16:09, celkem upraveno 2 x.
Míru zdar
práci čest
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů