ANKETA BAZAR

Vše ostatní, co se nehodí do zadaných témat.
werdio
Příspěvky: 915
Registrován: 18 úno 2014, 13:29

Re: ANKETA BAZAR

Příspěvek od werdio »

pozadí neznám...ty nemáš do čeho píchnout, že sedíš u pc? :-D Hybaj do dílny!!!!
truvan
Příspěvky: 834
Registrován: 02 říj 2010, 08:57
Bydliště: Kostlivec nad Mrtvicí(Kostelec nad Orlicí:)

Re: ANKETA BAZAR

Příspěvek od truvan »

Já sem v dílně ;) a budu tady i když Ty budeš už spinkat ;)
Míru zdar
práci čest
werdio
Příspěvky: 915
Registrován: 18 úno 2014, 13:29

Re: ANKETA BAZAR

Příspěvek od werdio »

:-D ... to jsme dva! Jako 40 letej klacek ale chodim se slepicema a stávám s kohoutem...a kápnul si na to...já jsem povrchní materiální neromantik, občas neurotik..kor když jako včera zvrhnu 5 kilovku lepidla na zem...co následovalo nemusim rozepisovat..půlka šla do kopru a hodina uklízení a nadávek od A do Z
truvan
Příspěvky: 834
Registrován: 02 říj 2010, 08:57
Bydliště: Kostlivec nad Mrtvicí(Kostelec nad Orlicí:)

Re: ANKETA BAZAR

Příspěvek od truvan »

tak to myslím na..re jak romantika,tak materialistu :oops:
Míru zdar
práci čest
Pepan
Příspěvky: 288
Registrován: 13 pro 2015, 18:18
Bydliště: Praha-Západ

Re: ANKETA BAZAR

Příspěvek od Pepan »

werdio píše::-D ... to jsme dva! Jako 40 letej klacek ale chodim se slepicema a stávám s kohoutem...a kápnul si na to...já jsem povrchní materiální neromantik, občas neurotik..kor když jako včera zvrhnu 5 kilovku lepidla na zem...co následovalo nemusim rozepisovat..půlka šla do kopru a hodina uklízení a nadávek od A do Z
Bude z toho video na Youtube? Něco jako Angry carpenter... :D Myslím, že by jsi udělal milion jako nic... :D

Jinak tohle se stát mě, tak by si moje cholerická povaha užila. To ja pak jak v Simpsnech, kde Homer zařve a v sousedním městě splaší ptáky....
mari_001
Příspěvky: 639
Registrován: 03 pro 2012, 21:43
Bydliště: Víchová nad Jizerou

Re: ANKETA BAZAR

Příspěvek od mari_001 »

Asi jsem natvrdlej ale nepochopil jsem jestli mám napsat písmeno varianty a nebo ano/ne
Jinak já jsem pro variantu C
a to zdůvodů, že to stejně hodíš na bazoš a pak jen odkaz, tak proč vše vypisovat znovu. A myslím že když někdo napíše něco špatného, tak to uvidí 1 z 10 lidí který navštíví věc na bazoši, tady to je jen, aby se vědělo že někdo něco prodává z cesty a nabídnul to nejdříve tady, a nebo mu někdo řekl že je to nesmysl a pak je to na něm jestli si to obhájí nebo ne...
Furt to řežu a furt je to krátký, ale jenom z jedné strany :/
werdio
Příspěvky: 915
Registrován: 18 úno 2014, 13:29

Re: ANKETA BAZAR

Příspěvek od werdio »

to Pepan: hele, nikomu to neřikej, ale jak jsem byl slušně řečeno rozladěn tak jsem ještě do toho rozbil ohnivzdorný sklo v krbu co mám v dílně..takže místo skla šel plech...a je po romantice plápolání vohně...
PS: a jak jsem se snažil vylitý lepidlo zachránit, tak jsem na lopatku nabral kaluž i s hoblinama, takže v kýblu lepidlo s bordelem a lopatka skončila ve šrotu za barákem..ted jsem bez lopatky
Ale jinak si výskám...
pinos
Příspěvky: 102
Registrován: 27 srp 2014, 08:11
Bydliště: Stolany (okr. Chrudim)

Re: ANKETA BAZAR

Příspěvek od pinos »

C
jiri
Příspěvky: 108
Registrován: 05 bře 2011, 12:12

Re: ANKETA BAZAR

Příspěvek od jiri »

C
Petronilus
Příspěvky: 19
Registrován: 30 pro 2015, 10:01
Bydliště: Ostravsko

Re: ANKETA BAZAR

Příspěvek od Petronilus »

C
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů