Webovky

Zde můžete nabízet či poptávat různé nástroje nebo vybavení do dílen. Lze také nabídnout či poptávat práci, aby se rozvíjelo české řemeslo.
werdio
Příspěvky: 915
Registrován: 18 úno 2014, 13:29

Re: Webovky

Příspěvek od werdio »

Waclave, nejde to a máš to zavirovaný
Waclav
Příspěvky: 28
Registrován: 24 zář 2015, 20:32
Bydliště: Český Kras

Re: Webovky

Příspěvek od Waclav »

... je to dočasně jenom obrázek .jpg, a obrázek Velký Bratr asi neumí přečíst, tak se vzteká, že to nemá pod kontrolou :-). Mě to vira nehlásí; a snad už to teď funguje...
Dík
hylopetes
Příspěvky: 221
Registrován: 23 čer 2014, 11:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Webovky

Příspěvek od hylopetes »

Waclav píše:... je to dočasně jenom obrázek .jpg, a obrázek Velký Bratr asi neumí přečíst, tak se vzteká, že to nemá pod kontrolou :-). Mě to vira nehlásí; a snad už to teď funguje...
Dík
Ted uz to nehlasi. Predtim tam byla blokace v.zillionfast.in (u Esetu).
Undert
Příspěvky: 19
Registrován: 29 zář 2015, 15:41

Re: Webovky

Příspěvek od Undert »

mari_001 píše:Proto sem také chtěl s těma webovkama pomoct, učit se další věci, když už na ty co dělám nemám čas. Než mít něco na půl a né kvalitní tak radši vůbec.

Nemyslím to špatně, ale když vlezu na nějaký web a nelíbí se mi a je chaotickej tak jdu hned pryč a ani to nečtu. Proto jsem někoho sháněl kdo by mi pomohl. Holt budu shánět jinde.
Ahoj, tak koukám, že webovky už máš. Dělal sis je nakonec sám (vypadá to jako ten wordpress co ti tu ostatní doporučovali) a nebo si nakonec někoho sehnal? Kdyby si s tím potřeboval někdy pomoc, tak bych něco možná zvládl - webovky přímo nedělám, ale programováním se živím.
mari_001
Příspěvky: 639
Registrován: 03 pro 2012, 21:43
Bydliště: Víchová nad Jizerou

Re: Webovky

Příspěvek od mari_001 »

Ahoj, nakonec se do toho pustil kamarád, nemám na to čas. Ale nyní mi na nich začne pracovat jeden kluk co se sám nabídnu že mi za videa pořeší web. Takže moooc děkuji
Furt to řežu a furt je to krátký, ale jenom z jedné strany :/
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti