Webovky

Zde můžete nabízet či poptávat různé nástroje nebo vybavení do dílen. Lze také nabídnout či poptávat práci, aby se rozvíjelo české řemeslo.
mari_001
Příspěvky: 639
Registrován: 03 pro 2012, 21:43
Bydliště: Víchová nad Jizerou

Webovky

Příspěvek od mari_001 »

Zdravím,
všiml jsem si že je chodí dost lidí z oddělení IT, nedokázal by mi někdo vytvořit webovky? Děkuji ;)
PS. je jasný že to nechci zadara ;)
Furt to řežu a furt je to krátký, ale jenom z jedné strany :/
werdio
Příspěvky: 915
Registrován: 18 úno 2014, 13:29

Re: Webovky

Příspěvek od werdio »

Co by jsi dělal..Wordpress Ti bohatě stačí
Roman
Příspěvky: 411
Registrován: 14 pro 2009, 01:37
Bydliště: Jívka 21,okr.Trutnov 54213
Kontaktovat uživatele:

Re: Webovky

Příspěvek od Roman »

mari_001 píše:Zdravím,
všiml jsem si že je chodí dost lidí z oddělení IT, nedokázal by mi někdo vytvořit webovky? Děkuji ;)
PS. je jasný že to nechci zadara ;)

Já si ted zaplatil doménu a stránky jsem si dělal sám,já to chtěl hlavně,aby mě někdo viděl,ale je to asi k prdu.Jestli chceš web formou blogu,tak jak píše werdio ten Wordpress.

http://roubenky-krocan.cz/
mari_001
Příspěvky: 639
Registrován: 03 pro 2012, 21:43
Bydliště: Víchová nad Jizerou

Re: Webovky

Příspěvek od mari_001 »

Chtěl bych web který by mě prezentoval, takže bych chtěl něco trocha na úrovni a od někoho kdo to dělá(kamarád grafik mi dělá úvodky na video), ale web neumí.
Potřebuji stránky rozdělené na tři části, video blog, výroba (prezentace zakázekú a zatřetí prezentace mě jako sportovce) takže nic obyčejného. A hlavně mě stačí čas u počítače co strávím stříháním videa a dodělavání školy a nechci se učit zase něco nového. Radši bych někoho kdo to dělá aby to nějak vypadalo....
Furt to řežu a furt je to krátký, ale jenom z jedné strany :/
Roman
Příspěvky: 411
Registrován: 14 pro 2009, 01:37
Bydliště: Jívka 21,okr.Trutnov 54213
Kontaktovat uživatele:

Re: Webovky

Příspěvek od Roman »

mari_001 píše:Zdravím,
všiml jsem si že je chodí dost lidí z oddělení IT, nedokázal by mi někdo vytvořit webovky? Děkuji ;)
PS. je jasný že to nechci zadara ;)
mari_001 píše:Chtěl bych web který by mě prezentoval, takže bych chtěl něco trocha na úrovni a od někoho kdo to dělá(kamarád grafik mi dělá úvodky na video), ale web neumí.
Potřebuji stránky rozdělené na tři části, video blog, výroba (prezentace zakázekú a zatřetí prezentace mě jako sportovce) takže nic obyčejného. A hlavně mě stačí čas u počítače co strávím stříháním videa a dodělavání školy a nechci se učit zase něco nového. Radši bych někoho kdo to dělá aby to nějak vypadalo....


Jestli chceš něco na zakázku,tak se připrav,že to nějakou kačku bude stát.Psal jsi někde,že by jsi chtěl rozjet truhlařinu,hospodářství-budeš stíhat točit ještě videa?Spousta lidí rozjela webovky a nakonec to zůstalo u pár fotek,jednoho videa.Točil bych spíš videa na youtube,tam tě spíš někdo najde.
mari_001
Příspěvky: 639
Registrován: 03 pro 2012, 21:43
Bydliště: Víchová nad Jizerou

Re: Webovky

Příspěvek od mari_001 »

Videa na youtube budou. Jen chci někde jen vložit videa a uspořádat je podle témat aby se to v tom dobře hledalo. No jestli čas bude to nevím ale baví mě to, když uvidím odezvu tak udělám vše proto abych pokračoval, nyní mám pauzu, dělám na diplomce abych konečně dokončil vejšku:)

Je jasné že to něco spolkne. Ale dnešní zákazník se ptá, máte webovky... chtějí se podívat na to ci jsi vyráběl je to pak rozhodující, jestli si tě vyberou nebo ne.
Furt to řežu a furt je to krátký, ale jenom z jedné strany :/
werdio
Příspěvky: 915
Registrován: 18 úno 2014, 13:29

Re: Webovky

Příspěvek od werdio »

Wordpress! Mám to taky...a myslim že úroveň v poho + responzivní+se dá trochu pracovat na SEO :-) Vybereš si Tému jakou chceš a edituješ sám :-)
Roman
Příspěvky: 411
Registrován: 14 pro 2009, 01:37
Bydliště: Jívka 21,okr.Trutnov 54213
Kontaktovat uživatele:

Re: Webovky

Příspěvek od Roman »

mari_001 píše:Videa na youtube budou. Jen chci někde jen vložit videa a uspořádat je podle témat aby se to v tom dobře hledalo. No jestli čas bude to nevím ale baví mě to, když uvidím odezvu tak udělám vše proto abych pokračoval, nyní mám pauzu, dělám na diplomce abych konečně dokončil vejšku:)

Je jasné že to něco spolkne. Ale dnešní zákazník se ptá, máte webovky... chtějí se podívat na to ci jsi vyráběl je to pak rozhodující, jestli si tě vyberou nebo ne.

Fotky jsou dobrý,ale když budeš dělat to co dělá většina lidí,tak ta fotka stejně moc neřekne.Podobných fotek,nic neříkajících laminátových kuchyní,bude všude hromada.Když budeš dělat nějaké unikátní věci,pak v tom vidím větší smysl.No já znám spoustu lidí,kteří žádné stránky nemají,ani třeba s počítačem neumí.Prostě už to dělají dlouho a už o nich lidí vědí,pak je třeba i spousta lidí doporučí.
mari_001
Příspěvky: 639
Registrován: 03 pro 2012, 21:43
Bydliště: Víchová nad Jizerou

Re: Webovky

Příspěvek od mari_001 »

Právě že nechci dělat klasické věci, a potřebuji to někde prezentovat a né jenom na facebookové stránce. Proto ty webovky chci. Neříkám že je to nutnost je mít, ale lidi se prostě ptaj a proto to chci vyřešit.
Furt to řežu a furt je to krátký, ale jenom z jedné strany :/
Roman
Příspěvky: 411
Registrován: 14 pro 2009, 01:37
Bydliště: Jívka 21,okr.Trutnov 54213
Kontaktovat uživatele:

Re: Webovky

Příspěvek od Roman »

mari_001 píše:Právě že nechci dělat klasické věci, a potřebuji to někde prezentovat a né jenom na facebookové stránce. Proto ty webovky chci. Neříkám že je to nutnost je mít, ale lidi se prostě ptaj a proto to chci vyřešit.
Já si myslím,že na spešl věci je tady velice malý a chudý trh.Musíš mít fakt dobré jméno.Takové ambice jsem měl i já.Můj známý má sklárnu,dělá třeba i pro Matragi a dělá taky komerční věci,hold nemá to jméno,co měl Bořek Šípek i tak ho to zřejmě dobře živí.Pak mám známýho ukrajince zlatníka,který dělá neskutečný věci-repliky vejce Faberžé,v tom třeba malý stříbrný kočár.Možná kdyby to valil někam do Ameriky,tak je milionář.Já myslím,že potřebuješ především velkou kliku,když chceš prorazit v něčem nevšedním.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů